Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Baterie trójdrożne do filtrów i wylewki

Produkty

Baterie kuchenne trójdrożne z podłączeniem do filtrów wody

Nowoczesne baterie kuchenne Blue Water wyróżniają się połączeniem funkcjonalności, trwałości i eleganckiego wzornictwa.

Dzięki bateriom trójdrożnym Blue Water zawsze masz pod ręką zimną, ciepłą i filtrowaną wodę! Zyskujesz więcej miejsca na blacie, mając jeden kran zamiast dwóch. To szczególnie cenne rozwiązanie w pomieszczeniach kuchennych z ograniczoną przestrzenią.

Źródło wody łatwo przełączysz za pomocą wygodnej dźwigni lub przełącznika.

Podkategorie

 • Baterie trójdrożne z wyciąganą wylewką

Baterie kuchenne dwuobwodowe Blue Water

Wyjątkowym dwuobwodowe połączenie umożliwia bezpośrednie podłączenie baterii trójdrożnych do kuchennego filtra wody, np. systemu odwróconej osmozy lub innego filtra zamontowanego pod zlewem. Dzięki dwóm niezależnym przewodom, ukrytym wewnątrz baterii, czysta, przefiltrowana woda popłynie prosto z Twojego eleganckiego kranu Blue Water. Unikniesz w ten sposób konieczności wiercenia otworów w blacia i montażu dodatkowego kranika do filtra.

Solidne i ekologiczne rozwiązania w trójdrożnych bateriach kuchennych

Ciesz się trwałością i bezawaryjnością baterii Blue Water przez lata! Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, baterie są odporne na korozję i rdzę.

Ceramiczne głowice zapewniają płynne działanie i 100% szczelności bez przecieków i kapania. Łatwe czyszczenie powierzchni korpusu i piękny design sprawiają, że bateria Blue Water to idealny wybór do Twojej kuchni.

Dzięki wyselekcjonowanym perlatorom w trójdrożnych bateriach zaczniesz oszczędzać wodę i pieniądze! Te małe elementy o kształcie pierścienia napowietrzają strumień wody (mieszają wodę z powietrzem). Wynikiem tego procesu jest realne ograniczenie zużycia wody nawet o 50%! Nasi klienci zgodnie potwierdzają - mniejsze rachunki za wodę to prawdziwa korzyść baterii trójdrożnych z perlatorami.

Trójdrożne baterie Blue Water - wybierz najlepszy model do swojej kuchni

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i znajdź idealną baterię do kuchni! Znajdziesz w niej szeroki wybór baterii trójdrożnych, baterii z wyciąganą wylewką, baterię czterodrożną Blue Water Crystal oraz nowoczesne ścienne baterie montowane nad kuchenką.

Rozkładane baterie ścienne, tak zwane POT Fillery, przeznaczone są do napełniania garnków oraz wysokich naczyń. Ten rodzaj baterii to niezwykłe ułatwienie i duża wygoda. Całkowicie eliminują konieczność przenoszenia ciężkich garnków pomiędzy zlewem a kuchenką.

Postaw na jakość i niezawodność - wszystkie nasze baterie kuchenne wyprodukowała renomowana polska firma Blue Water. Trwałe baterie objęte są solidną gwarancją i posiadają atesty bezpieczeństwa PZH.

Zamów teraz i skorzystaj z wyjątkowej promocji!

Jakie baterie kuchenne u nas znajdziesz? Oferujemy następujące modele:

 • Baterie trójdrożne.
 • Baterie czterodrożne.
 • Baterie dwuobwodowe z możliwością podłączenia do wody z sieci i wody filtrowanej (np. przez filtr z odwróconą osmozą). Tego typu baterie zapewniają łatwe przełączanie pomiędzy źródłem poboru wody.
 • Zadbaj o funkcjonalność i elegancję z baterią z wyciąganą wylewką Blue Water. Swobodnie operuj strumieniem wody w zlewie tam, gdzie tylko zechcesz.
 • POT Fillery, czyli rozkładane baterie ścienne, służące do napełniania garnków stojących na kuchence.

Baterie kuchenne dostępne są w rozmaitych wariantach kolorystycznych, między innymi:

 • czarny mat
 • chrom
 • złoto
 • mosiądz antyczny
 • kolor stali
 • grafit i inne.

Wybierz nowoczesną baterię kuchenną, która pasuje do Twojego stylu!

Wylewki do osmozy – poznaj jej zalety

Wylewka do osmozy najczęściej stosowana jest w systemie odwróconej osmozy, podzlewozmywakowych filtrach wody do picia, nanofiltrach i jonizatorach wody. Wylewki osmotyczne są bardzo łatwe w użyciu i nie stwarzają problemów z montażem. Zdecyduj, jaki rodzaj wylewki wybierzesz do swojego ujścia i postaw na rozwiązania w rozsądnej cenie.

Odwrócona osmoza jest systemem, który najlepiej przefiltruje i uzdatni wodę. To wielostopniowy system filtracji, w którym często stosuje się wylewkę podwójną. Wylewki wody do osmozy usprawniają korzystanie z ujścia, gdyż dzięki nim można pobierać dwa rodzaje wody. Jeżeli zastanawiasz się, który kranik będzie najlepszy, to proponujemy dwa rozwiązania.

W naszym sklepie online znajdziesz wylewki pojedyncze serii Classic i Modern oraz wylewki podwójne Modern i Classic. Te pierwsze doskonale nadają się do systemów odwróconej osmozy oraz do kuchennych filtrów wody, a te drugie do bardziej rozbudowanych systemów osmotycznych typu RO-6, RO-7, RO-8, które dodatkowo mają oddzielne pobór wody z minerałami i wody do gotowania.

Kupując nasze wylewki do filtrów, dostajesz pełne wyposażenie oraz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do prawidłowego montażu.

Montaż baterii kuchennej wymaga pewnych umiejętności manualnych. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie wykonać montaż, skonsultuj się z wykwalifikowanym fachowcem.

Jakie akcesoria znajdziesz w naszym sklepie internetowym?

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które działa wiele lat, proponując profesjonalne filtry wody, filtry do wody pod zlewozmywak czy filtry odwróconej osmozy. Tylko u nas dostaniesz szeroką gamę zmiękczaczy do wody i pozostały asortyment gwarantujący wieloletnią, bezawaryjną pracę i codzienny pobór, czystej wody. Od lat zmieniamy świadomość klientów na temat wody, dlatego warto zaufać komuś z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem.

Zobacz także: