Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Baterie i wylewki

Produkty

Wylewka do osmozy – poznaj jej zalety

Wylewka do osmozy najczęściej stosowana jest w systemie odwróconej osmozy, podzlewozmywakowych filtrach wody do picia, nanofiltrach i jonizatorach wody. Wylewki osmotyczne są bardzo łatwe w użyciu i nie stwarzają problemów z montażem. Zdecyduj, jaki rodzaj wylewki wybierzesz do swojego ujścia i postaw na rozwiązania w rozsądnej cenie.

Odwrócona osmoza jest systemem, który najlepiej przefiltruje i uzdatni wodę. To wielostopniowy system filtracji, w którym często stosuje się wylewkę podwójną. Wylewki wody do osmozy usprawniają korzystanie z ujścia, gdyż dzięki nim można pobierać dwa rodzaje wody. Jeżeli zastanawiasz się, który kranik będzie najlepszy, to proponujemy dwa rozwiązania.

Bateria kuchenna CYRUS Kolor Stali z wyciąganą wylewką

1960.00 zł 2190.00 zł

W naszym sklepie online znajdziesz wylewki pojedyncze serii Classic i Modern oraz wylewki podwójne Modern i Classic. Te pierwsze doskonale nadają się do systemów odwróconej osmozy oraz do kuchennych filtrów wody, a te drugie do bardziej rozbudowanych systemów osmotycznych typu RO-6, RO-7, RO-8, które dodatkowo mają oddzielne pobór wody z minerałami i wody do gotowania.

Kupując nasze wylewki do filtrów, dostajesz pełne wyposażenie oraz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do prawidłowego montażu.

Jakie akcesoria znajdziesz w naszym sklepie internetowym?

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które działa wiele lat, proponując profesjonalne filtry wody, filtry do wody pod zlewozmywak czy filtry odwróconej osmozy. Tylko u nas dostaniesz szeroką gamę zmiękczaczy do wody i pozostały asortyment gwarantujący wieloletnią, bezawaryjną pracę i codzienny pobór, czystej wody. Od lat zmieniamy świadomość klientów na temat wody, dlatego warto zaufać komuś z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem.

Zobacz także: