Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Zbiorniki metalowe do odwróconej osmozy

Produkty

Metalowy zbiornik na wodę jest częścią systemu odwróconej osmozy, który skutecznie uzdatnia wodę kranową. Jaką pojemność wybrać? W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości metalowe zbiorniki do odwróconej osmozy o objętości 0,8 GAL, 2,2 GAL, 2,8 GAL, 3,2 GAL, 5 GAL, 11 GAL oraz 20 GAL. Podpowiemy Ci, które produkty najlepiej kupić do użytku domowego, do niewielkiego biura czy dużej firmy. Sprawdź filtry wody i metalowe zbiorniki do osmozy dostępne w sklepie i stwórz niezawodny system oczyszczania wody.

Metalowy zbiornik na wodę do odwróconej osmozy – czym się charakteryzuje?

Zbiorniki na wodę przefiltrowaną do osmozy wykonane z metalu są wyjątkowo trwałe. Dzięki temu woda jest odpowiednio zabezpieczona, a Ty nie musisz martwić się o przeciekanie. W obudowie zbiorników znajduje się specjalne miejsce na zawór i wkręcony wentyl, który odpowiada za regulację ciśnienia, a przeponowa membrana umożliwia sprawne gromadzenie oraz pobór wody. Jeśli potrzebujesz pomocy w montażu metalowego zbiornika do osmozy, skontaktuj się z nami.

Jaki zbiornik do osmozy metalowy kupić do biura lub firmy? Wybierz produkt o pojemności powyżej 12 litrów, który zapewni dostęp do przefiltrowanej wody wielu osobom. Wszystkie zbiorniki do odwróconej osmozy dostępne na stronie są wykonane z bezpiecznych tworzyw i posiadają atest PZH, więc nie mają negatywnego wpływu na zdrowie ani środowisko. Sprawdź również zbiorniki plastikowe do odwróconej osmozy z naszej oferty!

Zobacz także: