Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Wkłady siatkowe

Produkty

Dostępne u nas filtry wody łączą w sobie najlepsze komponenty oraz stosunek ceny do jakości. Jeżeli masz problem z doborem filtra do swojego domu czy mieszkania, to zapraszamy do kontaktu, a chętnie fachowo doradzimy w wyborze. W naszym sklepie znajdziesz także profesjonalne zmiękczacze wodymembrany osmotycznejonizatory wody, sterylizatory UV, wkłady i złoża, oraz pozostałe niezbędne akcesoria. Zadbaj o swój komfort i zdrowie, poprawiając jakość wody w swoim domu.

 

 

Zastanawiasz się, do czego służą i czym są filtry do wody wielokrotnego użytku? Poniższe wkłady umożliwiają wielokrotne używanie, gdyż można je wyciągnąć i dokładnie opłukać wsadzając z powrotem w obudowę filtra. Jeżeli chcesz zadbać nie tylko o jakość swojej wody, ale także urządzeń AGD, to koniecznie zapoznaj się z licznymi zaletami wkładów wielokrotnego użytku do wody.

Filtry do wody wielokrotnego użytku – dlaczego warto ich używać?

Wkłady wielokrotnego użytku do filtrów narurowych wody, pozwalają na zatrzymanie zanieczyszczeń mechanicznych. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego materiału możliwe jest ich przepłukiwanie i ponowne zastosowanie w korpusie filtracyjnym i obudowie filtra. Najczęściej wybieranymi są dokładne wkłady siatkowe, które ochraniają także urządzenia AGD i nie pozwalają na odkładanie się rdzy, mułu i piasku. Te zanieczyszczenia mechaniczne obniżają efektywność urządzeń domowych.  Wkłady wielokrotnego użytku stosowane są do uzdatniania wody w domach, mieszkaniach i wielu gałęziach przemysłu.

Co jeszcze proponuje nasz sklep internetowy Filtry Wody?

Filtr siatkowy do wody pasuje do większości korpusów 10”, dlatego bez problemu dopasujesz go do swojego wkładu. Co więcej, wkład siatkowy do filtra wody jest niezwykle prosty w wyjmowaniu i wkładaniu, i nikomu nie sprawi problemu jego obsługa. W naszym sklepie znajdziesz także inne wkłady do filtrów wody, różnego rodzaju filtry wody, np. filtry zmiękczające wodę czy do odwróconej osmozy.

Zobacz także: