Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Wkłady antybakteryjne

Produkty

Filtry antybakteryjne to doskonałe rozwiązanie dla każdego gospodarstwa, firmy oraz miejsca, gdzie przygotowywana jest żywność i częste zużycie wody. Filtr antybakteryjny do wody powinien być jak najlepszej jakości, ponieważ to on uzdatnia wodę ze wszelkiego rodzaju bakterii i zanieczyszczeń. Nasz sklep z wieloletnią tradycją posiada najlepszej jakości filtry wody tylko od sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy latami. Spraw, aby woda w kranie stała się miękka, zmieniła smak na lepszy oraz była gotowa do picia prosto z kranu. Ułatwiaj sobie życie i oszczędzaj pieniądze.

 

Filtry antybakteryjne – jak ich używać?

Wkłady bakteriostatyczne znajdują zastosowanie najczęściej w systemach odwróconej osmozy lub standardowych korpusach 10″. W porównaniu do zwykłych wkładów filtracyjnych piankowych zostały wzbogacone w bezpieczne dla zdrowia nanosrebro, odpowiedzialne za zapobieganie rozwoju bakterii. Wkłady piankowe antybakteryjne najczęściej stosowane są jako filtracja mechaniczna w podzlewozmywakowych systemach filtracji wody do picia. Posiadają atest PZH.

Antybakteryjny filtr do wody działa na zasadzie zatrzymywania przez membranę zanieczyszczeń, drobinek piasku, mułu i innych niesprzyjających zdrowiu chemikaliów i toksyn. O filtry bakteriostatyczne do wody należy regularnie dbać i wymieniać wkłady, które są najważniejszym elementem filtra. W naszym sklepie posiadamy zmiękczacze wody, kolumny filtracyjne, a także najskuteczniejsze rozwiązanie, jakim jest odwrócona osmoza.

Zobacz także: