Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry do pralek, zmiękczające i odpływowe

Produkty

Filtry do pralek z tej kategorii służą do uzdatniania wody doprowadzanej do urządzenia. Mają pośredni wpływ na efektywność prania i bezawaryjne działanie AGD. Jeśli mieszkasz w miejscu, w którym jakość i czystość wody pozostawia wiele do życzenia – produkty z naszej oferty mogą okazać się niezbędne. Zobacz, jaki filtr pralkowy możesz kupić w naszym sklepie!

Filtry do pralek – zastosowanie

Filtr wody do pralki dokładnie oczyszcza, uzdatnia i filtruje wodę dostarczaną z sieci do urządzenia. Zatrzymuje większość zanieczyszczeń organicznych i zmiękcza wodę. Efektem jest nie tylko ochrona poszczególnych elementów budowy pralki, ale również zwiększenie efektywności środków piorących, ładniejszy zapach ubrań, a także ich lepszy stan!

Zmiękczona, czysta woda nie powoduje osadzania się kamienia. Płyny i proszki lepiej się pienią, a co za tym idzie – efektywniej piorą. Inwestycja w filtr odkamieniający do pralki gwarantuje najlepsze warunki do bezawaryjnego działania urządzenia, a sam jego koszt jest niski. Filtr do pralki należy wymieniać co około 3-6 miesięcy.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne filtry wody. Jeżeli filtr odkamieniający do pralki nie jest jedynym z elementów, jakich poszukujesz, zachęcamy do sprawdzenia produktów z pozostałych kategorii. To między innymi:

Zobacz także: