Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Węgiel aktywny

Produkty

Węgiel aktywny to substancja używana do filtracji wody. Czemu warto się na nią zdecydować? Węgiel aktywny do filtracji wykorzystuje zjawisko adsorpcji, które polega na wchłanianiu szkodliwych związków organicznych w cząsteczki węgla. Dzięki niemu zanieczyszczona woda pozbawiana jest chloru, chloramin, metalów ciężkich (np, ołowiu, tytanu, niklu, bromu, rtęci czy srebra) czy pestycydów. Filtrowanie węglem aktywnym nie tylko usuwa niebezpieczne związki, ale także poprawia smak i zapach wody, a także wpływa na podniesienie odczynu pH.

Sorbotech LG 95 – węgiel aktywny do filtracji

W naszym asortymencie znajdziesz Sorbotech LG 95. Dzięki niemu pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu, smaku i brzydkiej barwy wody oraz zanieczyszczeń organicznych. To bitumiczna substancja występująca w formie granulek. Filtracja węglem aktywnym z Sorbotech LG 95 jest niezwykle skuteczna, a jego jakość potwierdzają atesty PZH.

Oferujemy nie tylko produkty umożliwiające filtrowanie przez węgiel aktywny, ale także:

Potrzebujesz więcej informacji? Nie wiesz, czy kupić węgiel aktywny do filtracji? Zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania i rozwieją wątpliwości.

Zobacz także: