Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Wkłady sznurkowe

Produkty

Filtry sznurkowe stosowane są jako najprostsze elementy filtracyjne, wykonane z włókniny polipropylenowej. Wkłady sznurkowe do filtrów wody wyłapują większe zanieczyszczenia i chronią głowice dużych stacji uzdatniających, przed którymi są zamontowane.

Sznurkowy filtr do wody w żaden sposób nie zmienia jej smaku czy jakości, co ważne na jego powierzchni nie zbierają się bakterie i zanieczyszczenia. Tylko u nas znajdziesz najlepszej jakości filtry antybakteryjne, filtry węglowe do wody czy wkłady piankowe, które będą służyły Twojej rodzinie przez wiele lat. Przekonaj się, jak wiele zyskasz, wybierając filtry wody z naszego sklepu internetowego.

Jak działają wkłady sznurkowe do filtrów wody? 

Wymienne wkłady filtracyjne dobierane są w dopasowaniu do parametrów wody. Im mniejszy mikronaż wkładu sznurkowego, tym dokładniejsze filtrowanie wody. Filtry do wody sznurkowe znajdują zastosowanie w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i przemyśle – w kilka chwil możesz zmienić jakość swojej wody.

Ważna jest jakość wkładu sznurkowego, ponieważ to w tym momencie zaczyna się uzdatnianie wody z najmniejszych kawałków piasku, rdzy, mułu i innych chemikaliów, które w dalszym procesie zakłócają filtrację. W naszym sklepie internetowym Filtry-wody stawiamy na jakość, gdyż ponad 25 lat doświadczenia otworzyło przed nami wiele kontaktów ze znakomitymi producentami, których produkty przedstawiamy zainteresowanym klientom. Nasze filtry do wody doskonale nadają się do szpitali, szkół, restauracji oraz do użytku prywatnego.

Oprócz profesjonalnych wkładów do filtrów wody proponujemy także:

Filtry wody są niezwykle użyteczne i dają wiele korzyści, jednak używanie ich ma sens, jeżeli przestrzegane są pewne procedury. W zależności od rodzaju filtra należy odpowiednio często wymieniać wkłady filtrujące bądź dokładnie czyścić wkłady opłukiwalne.

Zobacz także: