Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Sterylizatory UV

Produkty

Sterylizatory powietrza to urządzenia, które wykorzystuje się w przestrzeniach zamkniętych, takich jak zakłady przemysłowe, szpitale czy obiekty handlowe. Ich głównym zadaniem jest dokładna dezynfekcja powietrza, czyli wyeliminowanie szkodliwych bakterii oraz wirusów. Sterylizator powietrza działa w oparciu o promieniowanie UV, które pozwala uszkodzić DNA mikroorganizmów. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia wysokiej jakości, które są łatwe w montażu i bardzo wydajne. Zapewniamy fachowe doradztwo, dlatego masz pewność, że wybrany sterylizator powietrza UV będzie odpowiednio dopasowany do warunków danego pomieszczenia.

Sterylizatory powietrza – poznaj ich właściwości

W ofercie sklepu dostępne są urządzenia do dezynfekcji najwyższej klasy, takie jak:

  • TMA G1-315, czyli tunelowy sterylizator powietrza do kanałów o średnicy 315 mm, o maksymalnej wydajności 1100 m3,
  • TMA G1 GO – model wolnostojący, który można ustawić w dowolnej pozycji i miejscu, wyposażony m.in. w licznik godzin pracy.

Oba są wykonane ze stali ocynkowanej gwarantującej odporność na korozję. Sterylizatory powietrza z naszej oferty posiadają systemy alarmowe, które pozwalają zachować jak najlepszą kontrolę nad pracą urządzenia. Ich niezaprzeczalnym atutem jest również łatwość obsługi: montaż oraz uruchomienie nie wymagają specjalistycznych narzędzi, a wymiana promiennika jest na tyle prosta, że możesz wykonać ją samodzielnie. Dzięki temu zaoszczędzisz czas oraz pieniądze.

Zadbaj o jakość powietrza oraz wody

Sterylizatory do pomieszczeń doskonale sprawdzają się w takich obiektach, jak placówki medyczne, warsztaty, gospodarstwa czy restauracje. Pozwalają też na dezynfekcję instalacji wentylacyjnych w domach mieszkalnych. Dzięki temu, że eliminują bakterie i wirusy, sterylizatory powietrza skutecznie podnoszą bezpieczeństwo oraz poprawiają samopoczucie osób przebywających w danym pomieszczeniu.

Nasz asortyment obejmuje filtry powietrza do domu, a także urządzenia do oczyszczania wody:

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w doborze sterylizatora powietrza UV? Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz także: