Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Wkłady zmiękczające

Produkty

Wkłady zmiękczające wodę sprawią, że Twoja woda w kranie stanie się miękka, gdyż jony wapnia znikną raz na zawsze. Jeżeli masz wątpliwości na temat stopnia twardości wody lub stopnia jej zanieczyszczenia, to koniecznie wypróbuj filtry wody, zmiękczacze wody lub jonizatory wody, dzięki którym, uzdatnisz wodę, pozbywając się zanieczyszczeń.

Po co stosuje się wkłady zmiękczające wodę?

Wkłady do filtrów zmiękczających wodę służą przede wszystkim temu, aby woda była oczyszczona i wolna od wszelkiego rodzaju toksyn. Oprócz tego masz możliwość zaoszczędzenia pieniędzy i wpłynięcia pozytywnie na środowisko. Zapomnij o kupowaniu plastikowych butli z wodą – od teraz w Twoim kranie będzie czysta woda. Wkłady są najważniejszymi elementami, gdyż to one w dużej mierze odpowiadają za oczyszczenie wody i dokładną filtrację. Montaż filtrów jest niezwykle prosty, jednak należy pamiętać o ich regularnej wymianie.

Wymienne wkłady zmiękczające, dzięki wypełnieniu żywicą jonowymienną są stosowane w celu usuwania twardości wody. Wkłady odkamieniające wodę, dostępne w rozmiarach 10″, BB10 i BB20 montuje się na głównym przyłączu wody lub jako filtr korpusowy dla małego, punktowego poboru wody, np. w kuchni. Wkłady filtracyjne dopasowane są do standardowych korpusów i obudów filtrów wody. Złoże zmiękczające usuwa jony wapnia i magnezu odpowiedzialne za powstawanie kamienia kotłowego. W naszym sklepie znajdziesz także inne wkłady do filtrów wody.

Zobacz także: