Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry podzlewozmywakowe

Produkty

Filtry do wody pod zlewozmywak podłącza się pod strumień wody zasilającej, który przepływa przez zamontowany zgodnie z życzeniem klienta filtr. Filtry do wody pod kran oczyszczają wodę, poprawiając jej walory smakowe i odpowiadają za zatrzymanie zanieczyszczeń mechanicznych, np. osadów, piasku, rdzy (wkład polipropylenowy piankowy) oraz chloru (wkład węglowy blokowy).

Filtry do wody podzlewozmywak – podstawowe wyposażenie każdej kuchni

Filtry wody pod zlew poprawiają parametry smakowo-zapachowe wody, zmiękczając ją, dlatego idealnie nadają się do mycia surowych warzyw i owoców oraz do parzenia kawy w ekspresie. Co więcej, filtry wody pod zmywak montowane są w dyskretnym miejscu, pozostając niewidoczne. Nie pochłaniają dużo czasu w obsłudze, jednak należy pamiętać o regularnej i okresowej wymianie wkładów.

Już wiesz, jak wiele zalet posiadają filtry wody pod zlew, zainwestuj nieduże pieniądze i zmień jakość wody. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz pieniądze na kupowanie zgrzewek wody butelkowanej, ale także zadbasz o swoje zdrowie, eliminując niebezpieczne bakterie.

Filtry do wody podzlewozmywak – poznaj szerzej naszą ofertę

W naszym sklepie internetowym znajdziesz filtry odwróconej osmozy, odżelaziacze, czy nawet dzbanki i butelki z filtrem. Wszystkie tego rodzaju rozwiązania to inwestycja na przyszłość. Twarda woda ma wiele wad i niestety występuje na większości obszarów Polski. Możesz niewielkim nakładem kosztów zmienić ten stan i poprawić jakość wody płynącej w kranie.

Zobacz także: