Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Systemy odwróconej osmozy do akwarium

Produkty

Poszukujesz niezawodnych systemów akwarystycznych w atrakcyjnej cenie? Filtr akwariowy to najważniejsze urządzenie znajdujące się w akwarium, dzięki któremu warunki życia organizmów wodnych są lepsze, a woda oczyszczona i przejrzysta. W naszym sklepie znajdziesz filtry odwróconej osmozy do akwarium o różnej wydajności, w których skład wchodzą: membrana filtracyjna, wkład sedymentacyjny polipropylenowy oraz wkład węglowy liniowy.

Proponujemy akwarystyczne filtry wody z odpowiednią membraną. Każdy z wybranych zestawów spełni Twoje oczekiwania ponieważ są to trwałe systemy. Jeżeli nie wiesz, który z nich będzie najwydajniejszy dla domowego akwarium, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze, udzielając cennych wskazówek.

Do czego służą systemy akwarystyczne?

Osmoza do akwarium to najlepszy sposób na przygotowanie wody w akwarium. W ofercie posiadamy filtry akwarystyczne pracujące na tańszych membranach Osmotec i Vontron oraz na oryginalnych membranach osmotycznych USA Filmtec o wydajności 75 GPD i 100 GPD.

Każdy filtr odwróconej osmozy do akwarium składa się z kilku współpracujących ze sobą elementów. Woda dla ryb powinna być zdemineralizowana, czyli niezwykle czysta i jakościowa, ale także miękka – do tego niezbędny jest odpowiedni system.
Filtr wody do akwarium pozwala na dokładne oczyszczenie wody dla ryb i organizmów wodnych. Usuwa zanieczyszczenia mechaniczne oraz substancje w formie jonowej, a także bakterie i wirusy.

Proces filtracji przeprowadzany jest w 100% naturalnie bez detergentów i środków chemicznych. Systemy akwarystyczne pracują nieprzerwanie, a Ty nie musisz czekać godzinami na ponowną filtrację wody – cały proces odbywa się szybko i wydajnie.

Sklep Filtry Wody proponuje kompleksowe systemy uzdatniające wodę w każdym pomieszczeniu. Znajdziesz u nas:

Zobacz także: