Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Zmiękczacze wody Maxima

Produkty

Zmiękczacz wody Maxima to urządzenie, które oferuje kompleksowe i skuteczne uzdatnienie wody w domu, zapewniając jej najlepszą jakość. Wybierz jeden z modeli zmiękczaczy Maxima dostępnych w naszej ofercie i zobacz, jak miękka woda wpłynie pozytywnie na stan Twojej skóry oraz stan urządzeń AGD.

Zmiękczacz wody Maxima Pentair – funkcjonalność i skuteczność

Marka Maxima należy do firmy Pentair, która jest uznanym producentem urządzeń do uzdatniania wody. Firma oferuje nie tylko zmiękczacze wody, ale również filtry wody i systemy odwróconej osmozy, do zastosowań domowych i przemysłowych. Wszystkie produkty cechują się zastosowaniem najnowszych technologii i estetycznym wykonaniem, co przekłada się na zadowolenie klientów.

Zmiękczacze wody Maxima – zaawansowana technologia

Zmiękczacze wody Maxima charakteryzują się przede wszystkim wysoką skutecznością w usuwaniu z wody wapnia i magnezu, a także funkcjonalnością i niezawodnością w działaniu. Wszystkie modele posiadają intuicyjne sterowanie, które umożliwia łatwe dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika.

W naszej ofercie dostępne są zmiękczacze wody Maxima Pentair z linii ECO o różnej wielkości:

  • Maxima Eco 11 dla domów zamieszkałych przez 1-2 osoby,
  • Maxima Eco 20 dla 3- lub 4-osobowych rodzin,
  • Maxima Eco 32 do budynków wielorodzinnych.

Za zmiękczanie wody odpowiada w nich monosferyczna żywica, która skutecznie usuwa również żelazo.

Szeroka oferta urządzeń do uzdatniania wody w naszym sklepie

W Filtry-wody.pl znajdziesz zmiękczacze wody do domu wszystkich najlepszych na rynku marek. Oferujemy m.in.:

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy. Odkryj pełną ofertę naszych zmiękczaczy i filtrów do wody do zastosowań w domach, hotelach, gastronomii i przemyśle.

Zobacz także: