Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Uszczelki

Produkty

Zadbaj o doskonałą szczelność sterylizatorów UV – postaw na oryginalne uszczelki do korpusów dostępne w naszej ofercie! W sklepie internetowym Filtry Wody znajdziesz szeroki wybór elementów do systemów filtracyjnych. Nasze uszczelki do lamp UV sprawią, że Twoje filtry będą działać bezawaryjnie i skutecznie, usuwając zanieczyszczenia z wody.

Uszczelki do korpusów – niezbędny element procesu sterylizacji

Zagwarantuj sobie maksymalną skuteczność i niezawodność w procesie sterylizacji wody dzięki naszym uszczelkom do sterylizatorów wody. To elementy wykonane z EPDM, czyli tworzywa będącego połączeniem etylenu, propylenu oraz monomeru. Wyróżnia go doskonała elastyczność, obojętność na działanie mikroorganizmów i wysoka odporność na działanie promieni UV. Dzięki temu uszczelka do lampy UV z tego materiału zapewnia szczelność i skuteczność sterylizatora. Dzięki uszczelkom do korpusów unikniesz wycieków i utraty energii, a Twoje urządzenie będzie działać na pełnych obrotach, co przekłada się na bezpieczeństwo i jakość wody.

Wybierz uszczelki do lamp UV

Wybierając uszczelki do lampy UV z naszego sklepu, otrzymujesz gwarancję niezawodności i doskonałej jakości. Te wytrzymałe elementy skutecznie zapobiegają przedostawaniu się wody w podatne na uszkodzenia miejsca, co przekłada się na bezpieczeństwo i skuteczność procesu sterylizacji.

Odwiedź nasz sklep internetowy i zapoznaj się z innymi produktami, takimi jak:

Zobacz także: