Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Zmiękczacze wody do domu i mieszkania

Produkty

Zmiękczacze wody do domu mają wiele zalet. Do najważniejszych zaliczana jest ochrona przed odkładaniem się kamienia na armaturze, w instalacjach wodnych i urządzeniach AGD. Zmiękczacze wody do mieszkania warto stosować niezależnie od tego, czy pobierasz wodę z sieci, czy też z własnego źródła. Zobacz, jakie filtry kupisz w naszym sklepie!

Zmiękczacze wody do domu – zalety

Zmiękczacz wody na cały dom zakłada się na głównym doprowadzeniu wody do budynku. Z kolei stacje zmiękczające do mieszkania w bloku montuje się w łazience. Jeśli do mieszkania jest doprowadzona tylko zimna woda, można wówczas zainstalować zmiękczacz również dla całego mieszkania. Inwestycja w zmiękczacz do wody do domu ma wpływ na poprawę jakości wody użytkowej. Detergenty (płyny do mycia naczyń, proszki i płyny do prania) będą potrzebne w mniejszej ilości, a sprzęt AGD i instalacje sanitarne będą chronione przed ryzykiem nadmiernego gromadzenia się kamienia. Zmiękczacz wody w domu wpływa również na dłuższą pracę żelazek i pieców, a także zapewnia dobry wygląd armatury (na której po twardej wodzie osadza się kamień).

W naszej ofercie znajdziesz również inne filtry wody. Oferujemy obszerny wybór nowoczesnych produktów filtracyjnych i uzdatniaczy. Sprawdź również:

Zobacz także: