Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry mikrobiologiczne

Produkty

Filtr mikrobiologiczny to technologia zapewniająca czystą wodę, wolną od wirusów, cyst bakteryjnych, osadów czy chloru. Jeżeli zależy Ci na otrzymaniu wody zdatnej do picia w domu lub biurze, to ten system sprawdzi się najlepiej. Jego montaż jest bardzo prosty, więc nie potrzebujesz specjalistycznych umiejętności. U nas znajdziesz jedyny tego typu model mikrobiologiczny EPS-1000 – szybko przekonasz się, jakie korzyści płyną z jego użytkowania.

Czym wyróżnia się profesjonalny filtr mikrobiologiczny?

Filtr mikrobiologiczny to podzlewowy system uzdatniania wody, który jako jedyny oczyszcza wodę do picia, usuwając bakterie, wirusy i metale ciężkie, nie demineralizując wody. Dzięki temu filtry kuchenne antybakteryjne nie usuwają minerałów z wody, którą pijesz. Filtry mikrobiologiczne stosowane są w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, szpitalach oraz w restauracjach.

Mikrobiologiczny filtr EcoWater EPS-1000 jest doskonałym rozwiązaniem do filtracji wody w kuchni bezpośrednio do picia dla tych, którzy nie są przekonani do systemów odwróconej osmozy.

Filtr jest zbudowany z dwóch wkładów, które montuje się w kuchni lub w każdym innym pomieszczeniu, w którym woda ma być przefiltrowana. W pierwszej kolejności woda przepływa przez jeden z filtrów, wtedy usuwane są nieprzyjemne zapachy, a także chlor. Następnie woda wpływa do filtra mikrobiologicznego, który ostatecznie eliminuje z niej bakterie i zanieczyszczenia.

Dzięki tej technologii zapomnisz o dźwiganiu butelek z wodą oraz przyczynisz się do redukcji odpadów plastikowych. Za litr przefiltrowanej wody w proponowanym przez nas filtrze mikrobiologicznym zapłacisz kilkadziesiąt groszy – tymczasem za litr wody w butelce ponosisz dużo większy wydatek. Widzisz więc, ile zaoszczędzisz, montując filtr!

Zobacz także: