Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Zmiękczacze wody Erie

Produkty

Czy w Twoim domu woda jest twarda i stanowi problem podczas codziennych czynności? Jeśli tak, to zmiękczacz Erie może być rozwiązaniem. Dzięki temu urządzeniu pozbywasz się związków mineralnych, które osadzają się na powierzchniach i są trudne do usunięcia.

Zmiękczacze Erie Pentair – co to takiego?

Zmiękczacze Erie Pentair to urządzenia, które służą do zmiękczania i uzdatniania wody. Zawarte w niej jony wapnia i magnezu są wymieniane na jony sodu, co sprawia, że woda staje się miękka. Dzięki temu zmiękczacze Erie skutecznie zapobiegają powstawaniu kamienia i innych osadów na powierzchniach, a także chronią przed zanieczyszczeniami instalacji.

Dlaczego warto wybrać zmiękczacz wody Erie?

Każdy zmiękczacz wody Erie skutecznie pozbywa się z wody soli mineralnych, dzięki czemu woda staje się miękka, co wpływa na wiele dziedzin życia – od pielęgnacji skóry i włosów, przez smak i zapach przygotowywanych potraw, aż po skuteczność urządzeń AGD. Instalując profesjonalny zmiękczacz wody Erie, możesz przestać kupować butelkowaną wodę i unikasz kosztów związanych z naprawą urządzeń i instalacji z powodu osadzania się kamienia.

Zmiękczacze do wody Erie Pentair – modele w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz zmiękczacze wody Erie z linii IQsoft Eco, różniące się pojemnością i zastosowaniem. Są to nowoczesne urządzenia, wyposażone w moduły WiFi, które umożliwiają zdalną obsługę. Ich panele sterowania wyświetlają napisy w języku polskim. Ekonomiczne głowice i dodatkowe elektrozawory pozwalają na maksymalnie wydajną pracę. Nie wiesz, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy? Zapewniamy profesjonalne doradztwo, dzięki czemu z łatwością wybierzesz zmiękczacz, który spełni Twoje oczekiwania.

Oprócz produktów Erie, w naszej ofercie znajdziesz również inne zmiękczacze wody do domu. Mamy w ofercie produkty renomowanych marek takich jak:

Proponujemy także wydajne filtry wody, które umożliwiają oczyszczenie wody z różnego rodzaju zanieczyszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz także: