Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Odżelaziające i odmanganiające

Produkty

Woda wypływająca z Twojego kranu ma metaliczny posmak i wydaje się mętna? To oznaki zbyt dużego stężenia żelaza i manganu. Kup złoże odżelaziające dostępne w naszej ofercie i przekonaj się, że Twoje wrażenia smakowe zmienią się diametralnie. To produkt, który warto wybrać jeszcze z jednego powodu. Złoża odżelaziające do filtrów nie tylko zmieniają smak i wygląd wody, ale także pozytywnie wpływają na organizm człowieka. Zbyt duże ilości manganu mogą uszkodzić układ nerwowy. Wystarczy jednak kupić złoże odmanganiające do systemu uzdatniania wody, by zadbać o zdrowie własne i najbliższych.

Wybierz złoże odżelaziające i odmanganiające

W naszej ofercie znajdują się katalityczne i zeolitowe złoża filtracyjne. Ich zadaniem jest usuwanie żelaza i manganu. Sposób działania złoża odżelaziającego jest dość prosty. Gdy przepływa przez nie woda, następuje utlenienie i odfiltrowanie niebezpiecznych związków. W wyniku tego procesu powstaje nadtlenek żelaza i manganu, który wytrąca się na powierzchni. Dzięki temu jego usunięcie jest niezwykle proste.

Oferujemy złoże odżelaziające i odmanganiające Brim, Turbidex czy Greensand Plus. Zastosuj je w swojej stacji uzdatniania i przekonaj się o wysokiej jakość sprzedawanych przez nas produktów.

Znajdziesz u nas także:

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem!

Zobacz także: