Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Reduktory ciśnienia

Produkty

Reduktory ciśnienia wody

Reduktory ciśnienia stosuje się w celu regulowania poziomu ciśnienia wody w instalacjach. Reduktor pozwala na pełną kontrolę ciśnienia wyjściowego. Wybrany reduktor ciśnienia powinien być dostosowany do ciśnienia wody dostarczanego do budynku oraz do wymagań instalacji. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w doborze właściwego modelu. W ofercie naszego sklepu z filtrami wody znajdziesz reduktory ciśnienia firmy Braukmann (Honeywell). Są to jedne z najlepszych reduktorów ciśnienia na rynku.

Reduktor ciśnienia Honeywell Braukmann D04FM (1/2" lub 3/4")

118.00

Zawory redukujące ciśnienie wody

Reduktory ciśnienia sprawdzają się w sytuacjach, kiedy ciśnienie wody nie jest stabilne. Reduktory z serii Braukmann to urządzenia, dzięki którym ustawisz preferowane ciśnienie wyjściowe wody. Skoki ciśnienia niosą ryzyko awarii urządzeń wpiętych do instalacji. Reduktor ciśnienia zapobiega takim sytuacjom. Dzięki temu sprawdza się świetnie zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych.

Czy warto zamontować reduktor ciśnienia wody?

Czy w Twojej instalacji zdarzają się skoki ciśnienia wody? Przepływ wody nie jest jednostajny i zdarzają się spadki i wzrosty ciśnienia? W takiej sytuacji warto rozważyć instalację reduktora ciśnienia. Możesz wybrać wariant reduktora z manometrem i na bieżąco śledzić ciśnienie przepływającej wody. Reduktory ciśnienia to dobry pomysł, gdy korzystasz z urządzeń uzdatniających wodę. Gdy do instalacji wpięte są filtry, reduktor pełni dla nich funkcję ochronną.

Zobacz także: