Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Butelki

Produkty

Butelki filtrujące to wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć dostęp do czystej i zdrowej wody w każdym miejscu. Dzięki temu, że są niewielkie, z łatwością zmieścisz je w torbie czy plecaku. Warto też podkreślić, że butelki filtrujące wodę to ekologiczny wybór – pozwalają ograniczyć ilość produkowanych odpadów z plastiku. Za ich pomocą zadbasz więc nie tylko o swoje zdrowie, ale również o środowisko. Oferujemy butelki do filtrowania wody w różnych rozmiarach. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!

Butelka filtrująca wodę Aquaphor City

40.00

Butelki filtrujące – dlaczego warto z nich korzystać?

Nie bez powodu dzbanki i butelki filtrujące cieszą się dużą popularnością. Modele wyposażone we wkłady jonizujące usuwają z wody bakterie i mikroorganizmy, podnoszą odczyn pH i wzbogacają ją w najpotrzebniejsze minerały oraz wodór w formie aktywnych cząsteczek. Butelka filtrująca wodę z kranu zapewni Ci wiele korzyści zdrowotnych, a także lepsze doznania smakowe.

W naszym sklepie zamówisz m.in. jonizujące butelki filtrujące do wody marki I-Water. Posiadamy zarówno mniejsze, poręczne modele, które bez problemu zabierzesz do pracy czy na spacer, jak i większe bidony filtrujące wodę. Duża pojemność przydaje się w kuchni, np. podczas przygotowywania posiłków.

Zobacz również pozostałe filtry wody, które oferujemy:

Jeśli masz pytania o butelki filtrujące wodę kranową lub inne produkty, zapraszamy do kontaktu!

Zobacz także: