Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Systemy odwróconej osmozy bez zbiornika

Produkty

Jakie korzyści płyną z zastosowania zabudowanych systemów odwróconej osmozy?

Zabudowane systemy odwróconej osmozy to idealne filtry wody do kuchni. Ze względu na obudowę nadają się do postawienia na blacie szafki kuchennej. Najważniejsze jest jednak to, że kompaktowe systemy odwróconej osmozy umożliwiają produkcję wody do picia wysokiej jakości. Co ważne, zabudowane systemy osmotyczne zajmują niewiele miejsca, w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami.

Odwrócona osmoza to filtr wody, który odpowiada za usuwanie bakterii, wirusów, mikrozanieczyszczeń na poziomie 0,0001 mikrona.

Zabudowany system odwróconej osmozy to przede wszystkim:

  • oszczędność miejsca,
  • jednostajny system dostarczania oczyszczonej wody,
  • wysokiej jakości komponenty,
  • wydajność oraz atrakcyjna cena.

Jeśli masz mało przestrzeni na montaż, to ten typ filtra sprawdzi się najlepiej. Najczęściej wybieranym systemem nanofiltracyjnym jest model Nano Pad, który nie ma zbiornika. Dokładna filtracja wody jest możliwa za pomocą specjalnej pompki dbającej o właściwe ciśnienie. Jeśli zależy Ci na dostępie do czystej, pitnej wody, to odwrócona osmoza jest najlepszym rozwiązaniem. Zapomnij o codziennym kupowaniu wody w butelkach i postaw na oszczędny system RO.

Zabudowany system odwróconej osmozy oczyszcza wodę pitną, z której można swobodnie korzystać w domu, biurze czy mieszkaniu. Odwrócona osmoza jest najskuteczniejszą metodą uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia. Cały proces jest sprawny i wydajny, dzięki zastosowanej w filtrze membranie. U nas znajdziesz w atrakcyjnej cenie między innymi:

25 lat doświadczenia w tej branży umożliwia nam skuteczny dobór produktów dostosowanych do różnych potrzeb naszych klientów. Dlatego też w sklepie internetowym Filtry Wody znajdziesz zmiękczacze do wody, filtry narurowe, sterylizatory UV, jonizator oraz odżelaziacze.

Zobacz także: