Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Wkłady węglowe

Produkty

Wkłady węglowe najlepszym oczyszczaczem wody

Wkłady do wymiany w filtrach wody z węglem aktywnym oprócz zatrzymywania zanieczyszczeń mechanicznych odpowiadają za zatrzymywanie chloru, pestycydów, związków organicznych, a także metali ciężkich. Wkłady węglowe do filtra wody wykonane z węgla bitumicznego i węgla z łupin kokosowych gwarantują wysoką jakość filtrowania wody.

Bloki węglowe pasują do standardowych korpusów w filtrach narurowych 10 cali, BB 10 cali oraz BB 20 cali. Są stosowane także jako elementy filtracji wstępnej w systemach odwróconej osmozy RO oraz innych filtrach kuchennych podzlewozmywakowych.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz także: wkłady piankowewkłady sznurkowe oraz najlepsze filtry antybakteryjne.

Wkłady węglowe są niezwykle przydatnym elementem filtracyjnym podczas procesu uzdatniania wody. Filtr węglowy do wody ma zdolność zatrzymywania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń organicznych oraz chemicznych, dzięki czemu filtracja jest naprawdę na wysokim poziomie.

Chcesz skutecznie poprawić smak i jakość swojej wody? Proponujemy filtry wody wykonane z najlepszych półproduktów tylko od sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy latami. Korzystaj z prawie 30-letniego doświadczenia, wybierając sprawdzoną firmę z filtrami do wody.

Zobacz także: