Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Nanofiltracja

Produkty

Nanofiltracja do kuchni to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu uzyskasz zdatną do picia wodę wolną od wszelkich zanieczyszczeń. Systemy tego typu skutecznie usuwają m.in. substancje chemiczne, takie jak pestycydy, chlor i azotany, a także bakterie oraz wirusy. Woda uzyskana w procesie nanofiltracji zawiera jednak cenne minerały, dzięki czemu możesz spożywać ją bezpośrednio z kranu. W naszym asortymencie znajdziesz produkty uznanych producentów, które charakteryzują się wysoką wydajnością. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Nanofiltracja do kuchni – nowoczesna metoda oczyszczania wody

Systemy nanofiltracyjne do kuchni działają w oparciu o różnicę ciśnień, która powstaje pomiędzy dwoma stronami membrany nanofiltracyjnej. Ta nowoczesna technologia doskonale sprawdza się zarówno w procesie uzdatniania wód produkcyjnych, jak i tych, z którymi mamy do czynienia na co dzień, w naszych domach. W porównaniu do systemów RO nanofiltracja pozwala na większą oszczędność, ponieważ oddaje do kanalizacji mniejszą ilość wody.

W naszej ofercie znajdziesz systemy neofiltracyjne do kuchni, które zmieszczą się nawet w niewielkiej przestrzeni. Oprócz tego proponujemy też inne filtry wody do domu:

W przypadku pytań o filtry wody pozostajemy do dyspozycji.

Zobacz także: