Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry narurowe

Produkty

Filtry narurowe do wody – filtracja mechaniczna wody w domu

Filtry narurowe chronią urządzenia AGD przed osadami, zatrzymują piasek, muł i rdzę oraz inne stałe zanieczyszczenia. Mechaniczne filtry wstępne do wody, oczyszczają wodę bezpośrednio do spożycia lub w przypadku, gdy nie spełnia kryteriów, przygotowują ją do dalszych etapów uzdatniania.

Filtry narurowe należy zamontować tuż przed zmiękczaczem wody, aby chronić go przed możliwą awarią głowicy sterującej. Na pewno zastanawiasz się, w jaki sposób działają filtry narurowe na cały dom. Otóż schemat jest prosty, woda wpływa do klosza poprzez specjalne przyłącze i przepływa przez wkład filtracyjny. Ten element zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia i przepuszcza uzdatnioną wodę dalej przez przyłącze wyprowadzające.

Filtr wstępny Honeywell Braukmann FK74CS

1055.00

Wybieraj filtry narurowe od sprawdzonej firmy

Na rynku dostępna jest szeroka gama filtrów narurowych, których cena często jest nieadekwatna do jakości i skuteczności. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy narurowe filtry wody, od renomowanych producentów:

  • filtry mechaniczne do wody Cintrupur,
  • filtry wstępne Honeywell,
  • automatyczny filtr wody EcoWater AFF,
  • obudowy i korpusy filtrów wody.

Filtracja mechaniczna wody określana jako filtracja wstępna – to najważniejszy etap przy zabezpieczeniu instalacji wodnej w domu czy obiekcie przemysłowym. Zapewni ją dobrze dobrany filtr narurowy do wody. Zadzwoń do nas lub napisz, a my podpowiemy, jak prawidłowo dobrać filtr narurowy do Twojego domu.

Szukasz skutecznego urządzenia, które właściwie uzdatni wodę? Warto zdecydować się na filtr narurowy, odpowiadający za wstępną filtrację mechaniczną wody w domu. Jest jednym z najczęściej kupowanych systemów oczyszczających wodę. Najlepiej sprawdzą się te, do filtracji wstępnej wody – zatrzymują piasek, muł i drobiny rdzy. Zastanawiasz się, w jaki sposób używać filtrów narurowych i czy warto w nie zainwestować? Oczywiście, że warto. Zadbaj o zdrowie swojej rodziny, dzięki jakościowym filtrom oczyszczającym wodę.

Zobacz także: