Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry narurowe

Produkty

Filtry narurowe – filtracja mechaniczna wody w domu

Filtry narurowe chronią urządzenia AGD przed osadami, zatrzymują piasek, muł i rdzę oraz inne stałe zanieczyszczenia. Mechaniczne filtry wstępne do wody, oczyszczają wodę bezpośrednio do spożycia lub w przypadku, gdy nie spełnia kryteriów, przygotowują ją do dalszych etapów uzdatniania.

Filtry narurowe należy zamontować tuż przed zmiękczaczem wody, aby chronić go przed możliwą awarią głowicy sterującej. Na pewno zastanawiasz się, w jaki sposób działają filtry narurowe. Otóż schemat jest prosty, woda wpływa do klosza poprzez specjalne przyłącze i przepływa przez wkład filtracyjny. Ten element zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia i przepuszcza uzdatnioną wodę dalej przez przyłącze wyprowadzające.

Wybieraj filtry narurowe od sprawdzonej firmy

Na rynku dostępna jest szeroka gama filtrów narurowych, których cena często jest nieadekwatna do jakości i skuteczności. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy filtry wstępne na cały dom, od renomowanych producentów:

  • filtry mechaniczne do wody Cintrupur,
  • filtry wstępne Honeywell,
  • automatyczny filtr wody EcoWater AFF,
  • obudowy i korpusy filtrów wody.

Filtracja mechaniczna wody określana jako filtracja wstępna – to najważniejszy etap przy zabezpieczeniu instalacji wodnej w domu czy obiekcie przemysłowym. Zapewni ją dobrze dobrany filtr narurowy. Zadzwoń do nas lub napisz, a my podpowiemy, jak prawidłowo dobrać filtr narurowy do Twojego domu.

Szukasz skutecznego urządzenia, które właściwie uzdatni wodę? Warto zdecydować się na filtr narurowy, odpowiadający za wstępną filtrację mechaniczną wody w domu. Jest jednym z najczęściej kupowanych systemów oczyszczających wodę. Najlepiej sprawdzą się te, do filtracji wstępnej wody – zatrzymują piasek, muł i drobiny rdzy. Zastanawiasz się, w jaki sposób używać filtrów narurowych i czy warto w nie zainwestować? Oczywiście, że warto. Zadbaj o zdrowie swojej rodziny, dzięki jakościowym filtrom oczyszczającym wodę.