Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry narurowe

Produkty

Woda jest niezbędnym elementem codziennego życia, a jej jakość bezpośrednio wpływa na zdrowie i samopoczucie. Filtry narurowe do wody to rozwiązanie, które pozwala na efektywne i kompleksowe oczyszczanie wody w całym domu. Ich montaż w instalacji wodociągowej gwarantuje, że każdy kran w domu będzie dostarczał czystą i zdrową wodę.

Filtr wstępny Honeywell Braukmann FK74CS

1159.00 zł 1707.00 zł

Filtry narurowe do wody – filtracja mechaniczna wody w domu

Filtr narurowy to urządzenie montowane bezpośrednio na rurociągu. Jego główną funkcją jest oczyszczanie wody z zanieczyszczeń takich jak rdza, piasek, osady, chlor, a nawet metale ciężkie i mikroorganizmy. Filtry narurowe chronią urządzenia AGD przed osadami, zatrzymują piasek, muł i rdzę oraz inne stałe zanieczyszczenia. Mechaniczne filtry wstępne do wody, oczyszczają wodę bezpośrednio do spożycia lub w przypadku, gdy nie spełnia ona kryteriów, przygotowują ją do dalszych etapów uzdatniania.

Filtr do wody narurowy należy zamontować tuż przed zmiękczaczem wody, aby chronić go przed możliwą awarią głowicy sterującej. Na pewno zastanawiasz się, w jaki sposób działają filtry narurowe na cały dom. Woda wpływa do klosza poprzez specjalne przyłącze i przepływa przez wkład filtracyjny. Ten element zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne i przepuszcza uzdatnioną wodę dalej przez przyłącze wyprowadzające.

Filtry narurowe — jakie są ich zalety?

Filtr wody narurowy zapewnia czystą wodę we wszystkich punktach poboru w domu. Tego typu filtry do wody wymagają okresowej wymiany wkładów lub jedynie przepłukania siatki filtracyjnej. Narurowy filtr do wody pomaga chronić rury i urządzenia gospodarstwa domowego przed zanieczyszczeniami stałymi i osadami. W zależności od rodzaju zamontowanego filtra woda zostaje oczyszczona z konkretnych zanieczyszczeń. Przykładowo, filtr węglowy narurowy wykorzystuje aktywny węgiel do usuwania chloru, pestycydów, organicznych zanieczyszczeń chemicznych oraz poprawy smaku i zapachu wody.

Filtry narurowe do wody stanowią skuteczne i wygodne rozwiązanie dla gospodarstw domowych, zapewniając czystą i zdrową wodę w każdym kranie. Ich różnorodność pozwala na dostosowanie do specyficznych potrzeb każdego domu, oferując kompleksowe i długoterminowe rozwiązanie problemu jakości wody. 

Wybieraj filtry narurowe od sprawdzonej firmy

Na rynku dostępna jest szeroka gama filtrów narurowych, których cena często jest nieadekwatna do jakości i skuteczności. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy narurowe filtry wody do domu, wyłącznie od renomowanych producentów:

  • filtry mechaniczne do wody Cintrupur,

  • filtry wstępne Honeywell,

  • automatyczny filtr wody EcoWater AFF,

  • obudowy i korpusy filtrów wody.

Oferujemy również zmiękczacze wody do domu oraz wkłady do filtrów wody.

Filtracja mechaniczna wody określana jako filtracja wstępna – to najważniejszy etap przy zabezpieczeniu instalacji wodnej w domu czy obiekcie przemysłowym. Zapewni ją dobrze dobrany filtr narurowy do wody. Zadzwoń do nas lub napisz, a my podpowiemy, jak prawidłowo dobrać filtr narurowy do Twojego domu.

Szukasz skutecznego urządzenia, które właściwie uzdatni wodę? Warto zdecydować się na filtr narurowy, odpowiadający za wstępną filtrację mechaniczną wody w domu. Jest jednym z najczęściej kupowanych systemów oczyszczających wodę. Tego typu filtry dobrze sprawdzają się do filtracji wstępnej wody – zatrzymują piasek, muł i drobiny rdzy. Zastanawiasz się, w jaki sposób używać filtrów narurowych i czy warto w nie zainwestować? Oczywiście, że warto. Zadbaj o zdrowie swojej rodziny, dzięki jakościowym filtrom oczyszczającym wodę.

Zobacz także: