Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Membrany osmotyczne

Produkty

Do czego służy membrana osmotyczna?

Membrana do filtra wody to niezwykle cienka błona, przez którą przepływa woda pod dużym ciśnieniem. Woda zostaje w ten sposób dokładnie oczyszczona. Membrana filtracyjna umożliwia zatrzymanie zanieczyszczeń, które zostają na zewnątrz, a przez filtr przedostaje się jedynie uzdatniona woda.

Zastosowanie membran osmotycznych do wody pozwala na zatrzymanie nawet do 99% zanieczyszczeń. Membrany do filtracji wody posiadają wysoką skuteczność w usuwaniu bakterii, wirusów, substancji organicznych, nieorganicznych oraz metali ciężkich. Membrany uzdatniające wodę są dopasowane do standardowych systemów odwróconej osmozy, systemów akwarystycznych oraz zabudowanych systemów RO i zestawów nanofiltracyjnych. W naszej ofercie prezentujemy membrany: Vontron, Filmtec, Green Filter i Aqua Filter o wydajności 75 GPD oraz 100 GPD.

Znajdziesz u nas także filtry wody, wkłady jonizujące czy wkłady piankowe.

Membrana osmotyczna to produkt filtracyjny dostępny w sklepie internetowym Filtry do wody. System odwróconej osmozy działa nadzwyczaj skutecznie, gdyż uzdatnia wodę z wszelkiego rodzaju grzybów, bakterii czy rdzy, poprawiając jej smak i zapach. Dzięki osmozie otrzymujesz wodę, którą możesz pić bezpośrednio z kranu – przefiltrowaną i miękką. Membrany osmotyczne to jeden z elementów filtrów odwróconej osmozy, pełniące istotną funkcję w całym procesie filtracyjnym. Dlatego koniecznie zaopatrz się w membranę od zaufanego dostawcy.

Zobacz także: