Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Rękawy Cintropur

Produkty

Wkłady filtracyjne wymienne do filtrów wody Cintropur są dostępne w szerokiej gamie mikronażu. Ze względu na możliwość ich przepłukiwania, umożliwiamy kupno wymiennych wkładów wielokrotnego użytku do filtra Cintropur na sztuki. Wkłady wymienne do filtracji mechanicznej są dopasowane do narurowych filtrów wody: filtry Cintropur NW 18, filtr Cintropur NW 25, filtry Cintropur NW32, filtr Cintropue NW 340, filtr Cintropur NW 400, filtr Cintropur NW 500, filtry Cintropur NW 650, filtr Cintropur NW 800.

Rękawy filtracyjne Cintropur, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów służą do wielokrotnego użytku. Dobór rękawów filtracyjnych do wymiany w filtrach Cintropur jest uzależniony od parametrów wody surowej (standardowo w zestawie z filtrem rękaw o mikronażu 25):

  • Jeżeli woda jest mocno zanieczyszczona,  z dużą ilością żelaza najlepszym wyborem jest wkład nylonowy do filtra o mikronażu 150 lub 300,
  • Wkłady o mikronażu 25-100 mikronów stosowane są do uzdatniania wody, w której żelazo i mangan występują w mniejszych ilościach,
  • Do doczyszczania wody lub do celów wymagających maksymalnej dokładności filtracji wody wykorzystywane są wkłady o mikronażu 1-10 um.

Zobacz także: