Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Testery i mierniki wody

Produkty

Nasz sklep internetowy Filtry do wody oferuje między innymi miernik pH wody czy tester twardości wody. Są to produkty niezwykle przydatne, które pokazują prawidłową wartość PPM. Jeżeli chcesz sprawdzić jakość wody domowej, to warto zakupić tester do wody, który wskaże najważniejsze parametry. Dzięki niemu dostaniesz odpowiedź, w jaki sposób możesz zmienić wodę i jakie urządzenie będzie ku temu najlepsze.

Do czego służą testery do wody?

Testery jakości wody pozwalają na pomiar jej parametrów oraz określenie czy woda nadaje się do spożycia. Za pomocą testerów wody dowiesz się także, czy zastosowany uzdatniacz wody pracuje prawidłowo.

Tester twardości wody, za pomocą kropelkowego pomiaru pozwala na zbadanie twardości w wodzie surowej, jak i zweryfikowanie twardości wody uzdatnionej. Kropelkowy tester twardości wody pozwala na określenie stopnia twardości i właściwy dobór filtra do zmiękczania wody. Przy średnio zakamienionej wodzie, tester do badania twardości wystarczy na kilkanaście pomiarów.

Miernik TDS odpowiada za pomiar ilości substancji rozpuszczonych w wodzie. Wynik badania wody miernikiem TDS jest przydatny do określania zużycia wkładów filtracyjnych i membrany osmotycznej w systemach odwróconej osmozy.

W naszym sklepie internetowym poza wysokiej jakości miernikiem PH wody i testerami wody znajdziesz również różnego rodzaju akcesoria do filtrów wody oraz odpowiednie filtry do wody przeznaczone dla danego urządzenia.

Zobacz także: