Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry do wody Philips

Produkty

Poznaj nowoczesne podejście do oczyszczania wody - filtry z odwróconą osmozą Philips. Systemy do filtrowania wody marki Philips cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoką jakość, skuteczną filtrację i nowoczesny design.

 

Odwrócona osmoza w filtrach wody Philips

W filtrach z odwróconą osmozą Philips woda jest wtłaczana pod wysokim ciśnieniem przez półprzepuszczalną membranę. Membrana działa jak sito. Zatrzymuje zanieczyszczenia o wielkości cząsteczek większych niż cząsteczki wody, takie jak bakterie, wirusy, metale ciężkie, pestycydy i mikroplastiki. W rezultacie otrzymujemy czystą wodę pitną, wolną od szkodliwych substancji. 

Regularne spożywanie czystej wody pitnej ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie. Właściwie nawadnia organizm i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organów.

Zalety filtrów do wody Philips

  • Filtry Philips zajmują minimalną ilość miejsca pod zlewem. Dzięki kompaktowej konstrukcji idealnie sprawdzą się nawet w małych kuchniach.
  • Elegancki i nowoczesny design systemów Philips doskonale wpasuje się w wystrój każdej kuchni.
  • Woda przefiltrowana przez system Philips jest pozbawiona nieprzyjemnego smaku i zapachu chloru, co czyni ją idealną do picia i przygotowywania potraw.
  • Filtry Philips są łatwe w montażu i obsłudze. Aby utrzymać ich optymalną wydajność, wymagają jedynie regularnej wymiany wkładów filtrujących.
  • Automatyczne płukanie membrany. System automatycznego płukania membrany zapobiega gromadzeniu się osadów i bakterii, zapewniając optymalną wydajność filtra przez cały okres użytkowania.
  • Elegancki i inteligentny kranik ze wskaźnikiem zużycia wkładów. Ta innowacyjna funkcja wizualnie informuje o konieczności wymiany filtrów. Eliminuje ryzyko korzystania z zużytego i nieskutecznego wkładu.

Zobacz także: