Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Promienniki wodne do sterylizatorów UV

Produkty

Promienniki w lampach UV powinny być odpowiednio często wymieniane. Oczywiście wszystko zależne jest od wybranego modelu, gdyż niektóre wymienia się co roku, a inne nawet co dwa lata. Dowiedz się, wszystkiego, co najważniejsze na temat promienników UV i wybierz produkt spełniający Twoje wymagania. Proponujemy atrakcyjną cenę, jakościowy sprzęt i profesjonalne podejście do każdego klienta.

Promienniki do sterylizatorów i ich liczne zalety

Dobrej jakości promiennik czyli żarnik UV to serce i główny element sterylizatorów. Dlatego koniecznie należy zadbać o to, aby promienniki UV były produktami najwyższej jakości i spełniały określone wymogi. Sięganie po półprodukty nie sprawdza się na dłuższą metę, ponieważ ich parametry mogą znacznie odbiegać od oryginałów. Powoduje to nieprawidłową pracę urządzeń, a także przedostawanie się do całej instalacji wodnej zanieczyszczeń czy bakterii.

Decydując się na zakupy w naszej firmie, otrzymujesz oryginalne promienniki do lamp, które są bakteriobójcze i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Każdy żarnik lub promiennik pozwala na dezynfekcję wody promieniowaniem ultrafioletowym. Dzięki temu pozbędziesz się z instalacji wodnych mikroorganizmów, bakterii czy niebezpiecznych dla zdrowia wirusów. Nasze produkty wykonują swoją pracę niemal ze 100% skutecznością. Co więcej, należy mieć świadomość tego, że promieniowanie UV nie wpływa na zmianę parametrów chemicznych i fizycznych wody. To oznacza, że jej spożycie jest bezpieczne dla zdrowia.

Promienniki do sterylizatorów i pozostały asortyment sklepu

W naszym sklepie internetowym Filtry Wody znajdziesz najlepsze produkty do uzdatniania, których sprzedaż oparta jest na 25-letnim doświadczeniu. Znajdziesz u nas między innymi niezbędne akcesoria do sterylizatorów, sterylizatory UV czy najlepszej jakości filtry wody. W przypadku lamp uv marki TMA, są to oryginalne promienniki Philips. Stawiamy na urządzenia najwyższej klasy od najlepszych producentów, które charakteryzuje bezawaryjna i wieloletnia praca. Zamontuj odpowiedni filtr w kuchni czy w łazience, do zmywarki i pralki, i korzystaj z uzdatnionej wody.

Zobacz także: