Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Systemy odwróconej osmozy z pompą

Produkty

Filtr osmotyczny z pompą to doskonały sposób na uzyskanie zdrowej wody o wysokiej jakości. System RO pozbawia cieczy bakterii, wirusów i szkodliwych mikrozanieczyszczeń, a jednocześnie polepsza parametry smakowe oraz wzbogaca ją o niezbędne dla organizmu minerały. Dzięki temu woda nadaje się do bezpośredniego spożycia. Systemy odwróconej osmozy z pompą to rozwiązanie łatwe w obsłudze i atrakcyjne cenowo!

Pompa do osmozy i nie tylko

Pompa do odwróconej osmozy podnosi ciśnienie wody w filtrze. Dzięki temu woda przepływa szybciej przez membranę osmotyczną. Filtr RO to system przeznaczony do punktowego uzdatniania wody, który zazwyczaj wykorzystywany jest pod zlewozmywakiem zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach, czy biurach.

Dostępna w naszej ofercie filtry osmozy to zestawy, w skład których wchodzą pompy podnoszące ciśnienie, wkłady sedymentacyjne, membrany półprzepuszczalne Filmtec, wkłady węglowe, wkłady sedymentacyjne, wkłady liniowe do wody, wkłady mineralizujące, wkłady bioceramiczne i zbiorniki magazynujące wodę. Dzięki tym elementom systemy odwróconej osmozy działają w sposób prawidłowy. Co ważne domowa pompa do osmozy jest łatwa w montażu.

Na naszej stronie zamówisz nie tylko filtr odwróconej osmozy z pompą, ale także:

Wybierz filtry wody do domu i pracy – to doskonała decyzja!

Zobacz także: