Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Systemy odwróconej osmozy ze zbiornikiem

Produkty

Dowiedz się, jak działają filtry odwróconej osmozy

Standardowa osmoza RO-5 złożona jest z wkładów sedymentacyjnych, bloku węglowego, membrany i węgla aktywnego. System RO-5 może zostać rozbudowany o kolejne wkłady i podwójną wylewkę. Dodatkowy mineralizator wody (filtr osmotyczny RO-6) pozwala na uzupełnienie filtrowanej wody w niezbędne minerały, wymienny wkład bioceramiczny pozwala na polepszenie właściwości nawadniających (filtr podzlewozmywakowy RO-7). Najlepszym systemem odwróconej osmozy do montażu pod zlewem jest filtr osmoza RO-8 z dodatkowym liniowym wkładem jonizującym wodę, podnoszącym odczyn pH do ok. 8,5 oraz obniżającym potencjał ORP do ok. -350.

Zabudowane systemy odwróconej osmozy doskonale sprawdzą się w gospodarstwach domowych i firmach. Posiadamy filtry do wody pod zlewozmywak czy butelki filtrujące. Profesjonalne filtry wody dostaniesz tylko w naszym sklepie Filtry-wody. Zapraszamy do kontaktu i udanych zakupów.

Filtr odwróconej osmozy to skuteczne rozwiązania do uzdatniania wody pitnej. Odwrócona osmoza pozwala na zatrzymanie substancji mechanicznych, wirusów, bakterii, chloru czy nawet mikrowłókien plastiku oraz farmaceutyków.

Filtry osmotyczne dostępne w naszym sklepie internetowym gwarantują krystalicznie czystą wodę, wolną od substancji toksycznych, niekorzystnie wpływających na zdrowie. Dzięki takiej wodzie przygotujesz posiłki małym dzieciom, jak i osobom chorym – zwłaszcza z problemami układu pokarmowego.

Zobacz także: