Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Wkłady piankowe

Produkty

Dobrej jakości wkłady piankowe powinny być wykonane z włókniny polipropylenowej, aby jak najskuteczniej usuwać zanieczyszczenia mechaniczne. Potocznie nazywane są filtrami piankowymi i są odporne na rozwój mikroorganizmów, ale także na czynniki chemiczne. Wkłady polipropylenowe do wody dostępne w naszym sklepie cechuje najwyższa jakość materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty i atesty. Potrzebujesz filtrów wstępnych do korpusu 10" lub do systemu odwróconej osmozy? W naszym sklepie znajdziesz odpowiedni produkt.

Czym są wkłady piankowe?

Wymienne wkłady piankowe są wykonane z polipropylenu, który cechuje się dużą odpornością chemiczną, a także jest materiałem odpornym na działanie kwasów i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Filtry do wody piankowe stosowane są jako sedymentacyjne w systemach odwróconej osmozy oraz jako podstawowe filtry wstępne wyłapujące zanieczyszczenia mechaniczne, dopasowane do standardowych korpusów filtrów wody 10″, 20″, BigBlue 10″ oraz BigBlue 20″. Filtracyjne wkłady piankowe odpowiadają za oczyszczanie mechaniczne wody z piasku, rdzy i mułu.

Wkłady piankowe zawierają na powierzchni małe, chłonne pęcherzyki, dzięki którym zanieczyszczenia są doskonale wchłaniane. Piankowe filtry do wody nadają się do systemów odwróconej osmozy. Jeżeli chcesz połączyć niebywałą skuteczność filtrów oczyszczających z atrakcyjną ceną, to zapraszamy do naszego sklepu, który cieszy się ogromną popularnością wśród konsumentów.

W zależności od rodzaju wody i występujących w niej zanieczyszczeń wkłady polipropylenowe piankowe wymieniane są średnio co 3-6 miesięcy. Nie są więc opłukiwane. Wymienne wkłady filtracyjne wykonano z polipropylenu i zwykle stosowane są jako pierwszy element filtracji. Dostępne są w mikronażu: 1, 5, 10, 20, 50 i 100 mikron.

Wkłady piankowe i pozostały asortyment

Oprócz profesjonalnych wkładów do filtrów wody proponujemy także:

Filtry wody są niezwykle użyteczne i dają wiele korzyści, jednak używanie ich ma sens, jeżeli przestrzegane są pewne procedury. W zależności od rodzaju filtra należy odpowiednio często wymieniać wkłady filtrujące bądź dokładnie czyścić wkłady opłukiwalne.

Zobacz także: