Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Wkłady liniowe

Produkty

Wkład mineralizujący to końcowy element systemu odwróconej osmozy. Woda w trakcie uzdatniania pozbawiana jest nie tylko wirusów i bakterii, ale także minerałów i pierwiastków, które są niezwykle istotne. Wkład liniowy mineralizujący odpowiada za ich uzupełnienie. Dzięki niemu systemy odwróconej osmozy i filtry wody do domu tworzą wodę zdatną do spożycia.

Wkład mineralizujący i inne produkty w naszym asortymencie

Wkłady liniowe wykorzystywane są chętnie przez naszych klientów ze względów zdrowotnych. To one dostarczają minerałów i pierwiastków niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu takich jak: wapń, magnez, potas czy sód. Wybierając systemy odwróconej osmozy i wkłady mineralizujące masz pewność, że pijąc zdrową wodę, zaspokoisz dzienne zapotrzebowanie na te składniki odżywcze.

Dostępne w naszej ofercie wkłady liniowe mineralizujące posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. To bezpieczne rozwiązanie, z którego warto skorzystać!

W naszej ofercie znajdziesz wkład mineralizujący oraz:

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem, znajdującym się na naszej stronie. Dzięki nam napijesz się zdrowej i bogatej w minerały wody pitnej! Mineralizator to gwarancja doskonałej jakość, na którą zasługujesz!

Zobacz także: