Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Stacje uzdatniania wody, filtry multifunkcyjne

Produkty

Wielofunkcyjne stacje uzdatniania wody do domu znajdują szczególne zastosowanie, gdy jest ona twarda, zawiera mangan, amoniak, ma brzydki zapach lub dziwny smak. Jest jednak rozwiązanie tego problemu. Multifunkcyjna stacja uzdatniania wody w domu nie tylko pomoże w walce z wymienionymi problemami, ale wpłynie również pozytywnie na działanie sprzętu AGD, pieców, instalacji wodnych i grzewczych. Redukcja ryzyka odkładania się kamienia ma realne przełożenie na ich bezawaryjne działanie. Zobacz, która stacja uzdatniania wody z naszej oferty będzie odpowiadać Twoim potrzebom!

Stacje uzdatniania wody do domu – wiele opcji w jednym urządzeniu

Stację uzdatniania wody do domu można wykorzystać do oczyszczania wody ze studni i wodociągów. Znajduje się w niej złoże o wszechstronnych właściwościach, które gwarantuje możliwość sprawnego usuwania wielu zanieczyszczeń jednocześnie. Stacja do uzdatniania wody w domu z naszej oferty pomoże Ci ją zmiękczyć, a także usunąć z niej żelazo, mangan, amoniak, związki organiczne – substancje, które negatywnie wpływają na jakość i smak wody.

W naszej ofercie znajdziesz również inne filtry wody. Zapewniamy obszerny wybór nowoczesnych produktów filtracyjnych oraz uzdatniaczy, takich jak stacja uzdatniania wody do mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, który obejmuje:

Zobacz także: