Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Post

Jesteśmy rodzinną firmą z 25 letnim doświadczeniem w branży uzdatniania wody, posiadającą profesjonalną wiedzę w zakresie oczyszczania wody, pozwalającą na właściwy dobór filtrów do wody zarówno dla gospodarstw domowych jak i przemysłu.

Nasze stacje uzdatniania wody  znajdują się w szkołach, szpitalach, budynkach użyteczności publicznej, myjniach samochodowych czy basenach. Znajdujemy najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania produkujące wodę o określonych parametrach dla różnych gałęzi przemysłu, między innymi filtry wody dla przetwórstwa warzywno-owocowego, tartaków czy szklarni.

Trzonem naszej firmy są najwyższej jakości, sprawdzone urządzenia uzdatniające wodę, gwarantujące niezawodną i wieloletnią pracę. W naszej ofercie posiadamy:

  • zmiękczacze EcoWater, Aquaphor i Erie,
  • filtry odkamieniające dobierane indywidualnie dla danych parametrów wody,
  • odżelaziacze EcoWater oraz Maxima Erie do wody,
  • filtry wody multifunkcyjne,
  • kolumny węglowe,
  • systemy odwróconej osmozy,
  • sterylizatory UV do dezynfekcji wody TMA i Sterilight,
  • filtry narurowe mechaniczne Cintropur, Honeywell, BWT

oraz wszystkie akcesoria niezbędne do instalacji i eksploatacji systemu uzdatniania wody.

Obecnie rynek oferuje głównie niskiej jakości filtry wody, które mogą narazić nas na niepotrzebną utratę zdrowia, czasu i pieniędzy. Wysokie koszty eksploatacyjne i serwisowe zmiękczaczy wody czy odżelaziaczy do wody, a nawet problemy z brakiem części zamiennych to sytuacje, z którymi mierzą się użytkownicy domowych i przemysłowych systemów oczyszczających wodę pitną i wodę dla całej instalacji.

Na bieżąco zapoznajemy się z nowymi technologiami uzdatniania wody, analizujemy ich przydatność na polskim rynku. Stosujemy sprawdzone urządzenia do filtracji wody o najwyższej jakości. Oferujemy również montaż zmiękczaczy, odżelaziaczy, systemów RO i innych systemów prezentowanych w ofercie oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną wszystkich urządzeń filtrujących wodę.

 >> więcej o serwisie filtrów wody

Zdajemy obie sprawę, że wybór najlepszego filtra do wody jest czasem bardzo trudny, dlatego chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem i doradzamy przy zakupie!

Zobacz także: