Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Zmiękczacze

Produkty

Zmiękczacze wody to filtry likwidujące twardość wody – odkamieniają ją oraz oczyszczają z zanieczyszczeń. Zmiękczacz do wody wyposażone są w butlę ze złożem, które odpowiada za zatrzymywanie jonów powodujących twardość. Jako sklep oferujemy produkty, które pozwalają wydłużyć żywotność urządzeń AGD. Postaw na jakość i skorzystaj z naszej pomocy przy wyborze odpowiedniego modelu zmiękczacza wody.

Podkategorie

  • Zmiękczacze wody Clack

  • Zmiękczacze wody Erie

  • Zmiękczacze wody Aquaphor

  • Zmiękczacze wody EcoWater

  • Zmiękczacze wody Maxima

Zmiękczacze wody – poznaj ich zalety

Zmiękczacze wody zapobiegają osadzaniu się kamienia kotłowego w całej instalacji – czajnikach, pralkach, lodówkach, bateriach, kabinach prysznicowych i innych urządzeniach AGD. W związku z tym, że problem niedostatecznie miękkiej wody jest w Polsce powszechny, proponujemy wysokiej jakości systemy zmiękczające EcoWater i Erie, dostosowane do zapotrzebowania na wodę i jej twardości:

Czy wiesz, że twarda woda może utrudniać mycie, a nawet pranie? Zanieczyszczona woda nie reaguje tak, jak powinna z mydłami i detergentami, dlatego niedokładnie  myje daną strukturę Jeżeli woda jest twarda, to możesz zauważyć, że pranie gorzej się dopiera, a do jego dokładnego oczyszczenia potrzebujesz więcej środków. Jak możesz się domyślić, twarda woda niekorzystnie wpływa również na cerę oraz włosy. Jeżeli masz dosyć przesuszonych włosów i skóry, to szukaj winy właśnie w twardej wodzie. Tę sytuację można szybko zmienić, montując zmiękczacz wody z filtrem węglowym lub inny model, który najlepiej sprawdzi się w mieszkaniu.

Nowoczesne urządzenia zmiękczające wodę mają różne zastosowania. W naszej ofercie posiadamy kompaktowy zmiękczacz wody, idealnie nadający się do niewielkich firm i lokali gastronomicznych, domków jednorodzinnych oraz mieszkań. Proponujemy także składane zmiękczacze wody złożone z osobnej kolumny filtracyjnej wypełnionej żywicą zmiękczającą oraz zbiornika na sól.

Dlaczego warto zamówić zmiękczacze wody właśnie u nas?

Umożliwiamy montaż zmiękczaczy do wody we własnym zakresie bez utraty gwarancji. Oferujemy zmiękczacze do wody, których cena jest konkurencyjna. Wybierając nasz sklep z rodzinną i wieloletnią tradycją, skorzystasz również z fachowej obsługi. Wkładamy całe serce w pracę, zmieniając jakość wody na lepsze.

Zobacz także: