Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Części i akcesoria do zmiękczaczy

Produkty

Akcesoria do zmiękczaczy wody i filtrów multifunkcyjnych wody oraz inne dodatkowe elementy pozwalają na właściwą instalację, skuteczną pracę i eksploatację zmiękczaczy do wody oraz filtrów multifunkcyjnych. Zmiękczacze do wody najczęściej są podłączane za pomocą elastycznych węży, które pozwalają na tłumienie drgań, ewentualne przesuwanie filtra wody. W związku z tym proponujemy węże przyłączeniowe ogumowane z przyłączem 3/4" i 1" o długości: 1 m, 1,20 m, 2.
Aby prawidłowo ustawić parametry pracy zmiękczaczy do wody i filtrów multifunkcyjnych konieczna jest znajomość twardości wody. Pomiar twardości wody umożliwiają testery twardości wody dostępne w naszym sklepie online.
Wszystkie odkamieniacze wody posiadają specjalną żywicę jonowymienną regenerowaną solanką. Do wyprodukowania solanki potrzebne są tabletki solne. Proponujemy sól tabletkowaną Ciech o wysokiej jakości.
Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo oryginalny preparat do dezynfekcji złoża EcoWater CleanSoft, który zapewni bezpieczne i wieloletnie eksploatowanie filtra do wody.

Zobacz także: