Akcesoria do zmiękczaczy i filtrów multifunkcyjnych

//Akcesoria do zmiękczaczy i filtrów multifunkcyjnych

Akcesoria do zmiękczaczy wody i filtrów multifunkcyjnych oraz inne dodatkowe elementy pozwalają na właściwą instalację urządzeń, a także ich skuteczną pracę i prawidłową eksploatację. W naszej ofercie znajdziesz m.in. przewody, testery twardości wody i tabletki solne, które pomogą Ci zadbać o odpowiedni stan techniczny sprzętu. Kup wszystkie akcesoria do filtrów wody w jednym miejscu!

Praktyczne akcesoria do zmiękczaczy wody i filtrów multifunkcyjnych

Zmiękczacze do wody najczęściej są podłączane za pomocą elastycznych węży, które pozwalają na tłumienie drgań i ewentualne przesuwanie filtra wody. Na stronie znajdziesz węże przyłączeniowe EcoWater z przyłączem 3/4″ i 1″ o długości: 1 m, 1,20 m, 2 m. Dzięki temu, że nie rdzewieją, będziesz korzystać z nich przez wiele lat.

Aby wybrać prawidłowe ustawienia pracy zmiękczaczy i filtrów multifunkcyjnych, konieczna jest znajomość najważniejszych parametrów wody. Jak je sprawdzić? Testery jakości wody umożliwiają samodzielne przeprowadzenie pomiarów w krótkim czasie. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczne i wieloletnie eksploatowanie filtra, zamów też preparat do dezynfekcji żywicy zmiękczającej wodę EcoWater CleanSoft.

Warto pamiętać, że wszystkie odkamieniacze wody posiadają specjalną żywicę jonowymienną regenerowaną solanką. Wysokiej jakości tabletki solne do regeneracji filtrów wody Ciech umożliwiają wyprodukowanie takiej solanki. To najlepsza gwarancja, że Twoje urządzenie będzie działać prawidłowo. Zamów nowoczesne filtry wody i praktyczne akcesoria!

X