Zbiorniki do odwróconej osmozy

//Zbiorniki do odwróconej osmozy

Odpowiednio dobrany zbiornik wody do osmozy pozwala na bezpieczne magazynowanie przefiltrowanej wody. Gdzie się sprawdzi? Plastikowe i metalowe zbiorniki na filtrowaną wodę najczęściej wykorzystuje się w tradycyjnych systemach odwróconej osmozy oraz rozbudowanych filtrach RO dla przemysłu. Nasza oferta obejmuje zbiorniki odwróconej osmozy o pojemności: 3, 8, 12, 15, 18, 40 i 75 litrów. Podpowiemy Ci, jaki rozmiar najlepiej sprawdzi się w domu, instytucji publicznej i dużej firmie. Sprawdź asortyment sklepu!

Zbiornik do osmozy – na co warto zwrócić uwagę?

Odwrócona osmoza to najpopularniejszy system uzdatniania wody pitnej z ujęcia wodociągowego. Każdy zbiornik z naszej oferty jest wykonany z bezpiecznych tworzyw i wyposażony w przeponę oraz membranę. Elementy dokładnie regulują ciśnienie w zbiorniku, odpowiadają za magazynowanie wody i jej pobór. Dzięki temu masz pewność, że system jest skuteczny i wydajny.

Zwykle w standardowych filtrach RO w komplecie jest zbiornik o pojemności 12 l (3,2 Gal). W przypadku zakupu filtra wody pitnej do biura lub firmy warto zaopatrzyć się w większy zbiornik do osmozy, który pozwoli na magazynowanie odpowiednio dużej ilości przefiltrowanej wody.

Każdy zbiornik wody do osmozy dostępny w sklepie posiada aktualny atest PZH, więc nie musisz martwić się o swoje zdrowie ani negatywny wpływ na środowisko naturalne. Na stronie znajdziesz również inne rozwiązania, takie jak odwrócona osmoza bez zbiornika. Sprawdź naszą ofertę!

X