Odwrócona osmoza

/Odwrócona osmoza

Filtry odwróconej osmozy pomagają skutecznie uzdatnić wodę do picia. Odwrócona osmoza to obecnie najdoskonalszy filtr do uzdatniania wody do spożycia przez ludzi. Umożliwia usuwanie bakterii i wirusów, zatrzymywanie szkodliwych mikrozanieczyszczeń i mikroorganizmów już w rozmiarze powyżej 0,0001 μm. Systemy osmotyczne montowane są zazwyczaj podzlewozmywakowo, jako punktowy filtr wody w kuchni. Najnowsze filtry z odwróconą osmozą wyposażone są także w mineralizację i jonizację wody. Chcesz zadbać o jakość sprzedawanej wody w swoim przedsiębiorstwie lub domu? Filtry-wody.pl to niezawodny dostawca, który zadba o jakość wody na najwyższym poziomie.

Jakie filtry odwróconej osmozy znajdziesz w naszym sklepie internetowym?

Dlaczego warto zaopatrzyć się w filtr z odwróconą osmozą? Świeżo zaparzona kawa lub herbata nie smakuje tak dobrze, jak do tej pory, gdyż wyczuwasz charakterystyczny posmak wody? Dbanie o środowisko ma dla Ciebie duże znaczenie i chcesz zrezygnować z kupowania plastikowych butelek? Idealnie by było odkręcić kran i wlać wodę wprost do kubka. Filtr do wody z odwróconą osmozą spełni to marzenie.

Nasze filtry do wody sprawdzają się w szkołach, fabrykach, szpitalach, instytucjach publicznych oraz domach prywatnych. Posiadamy szeroką gamę filtrów do wody pitnej, w tym filtrów osmotycznych:

  • systemy odwróconej osmozy RO-5, RO-6, RO-7, RO-8 w wersji standard oraz super jakość,
  • system odwróconej osmozy EcoWater ERO-375,
  • filtr mikrobiologiczny EcoWater EPS-1000
  • systemy odwróconej osmozy zabudowane,
  • system nanofiltracji NanoPad,
  • filtry kuchenne,
  • systemy akwarystyczne,
  • dzbanek osmoza.

Zastanawiasz się, jak działa filtr wody z odwróconą osmozą? Procesy osmotyczne to przenikanie wody z roztworu o niższym natężeniu do tego o wyższym stężeniu. Jest to możliwe, dzięki przepustowości specjalnej membrany. A co z procesem odwróconej osmozy? Jak można się domyślić, jest to proces odwrotny, wymagający dodatkowej siły. Membrana zatrzymuje najmniejsze zanieczyszczenia, sprawiając, że woda jest jeszcze czystsza. Chcesz pić wodę prosto z kranu? Dzięki temu procesowi masz taką możliość.

Filtry odwróconej osmozy – poznaj jego łatwy montaż

Montaż systemów odwróconej osmozy wykonasz samodzielnie lub z pomocą instalatora filtrów wody. Niezbędne do instalacji elementy znajdują się w kompletnym zestawie filtrów RO. Aby być pewnym prawidłowego montażu filtrów wody, należy postępować zgodnie z zaleceniami. Instrukcje montażu systemów odwróconej osmozy RO można znaleźć przy opisie każdego filtra odwróconej osmozy na naszej stronie, w zakładce „do pobrania”.

Filtry do odwróconej osmozy nie są drogie, dlatego każdy jest w stanie pozwolić sobie na taką inwestycję. Zwraca się ona po kilku miesiącach i jest inwestycją na przyszłe lata. Koszty wymiany filtrów osmotycznych wahają się od 30 do 100 zł raz lub dwa razy w ciągu roku.

Nie zastanawiaj się zbyt długo, tylko zdecyduj się na filtry odwróconej osmozy do domu czy firmy. Dzięki temu zaoszczędzisz na codziennym kupowaniu butelek z wodą. Swoim wyborem pozytywnie wpłyniesz na środowisko i zdrowie.

X