Standardowe Systemy Odwróconej Osmozy

//Standardowe Systemy Odwróconej Osmozy

Filtry wody RO

Systemy odwróconej osmozy to skuteczne filtry do uzdatniania wody do picia. Dzięki wielostopniowej filtracji wody filtry osmoza pozwalają na zatrzymanie substancji mechanicznych, bakterii, wirusów, zatrzymanie chloru, mikrowłókien plastiku i farmaceutyków.

Standardowa osmoza RO-5 złożona jest z wkładów sedymentacyjnych, bloku węglowego, membrany i węgla aktywnego. System RO-5 może zostać rozbudowany o kolejne wkłady i podwójną wylewkę. Dodatkowy mineralizator wody (filtr osmotyczny RO-6) pozwala na uzupełnienie filtrowanej wody w niezbędne minerały, wymienny wkład bioceramiczny pozwala na polepszenie właściwości nawadniających (filtr podzlewozmywakowy RO-7). Najlepszym systemem odwróconej osmozy do montażu pod zlewem jest filtr osmoza RO-8 z dodatkowym liniowym wkładem jonizującym wodę, podnoszącym odczyn pH do ok. 8,5 oraz obniżającym potencjał ORP do ok. -350.

Każdy tradycyjny system odwróconej osmozy posiada w zestawie zbiornik przeponowy, który magazynuje wodę.

Filtry odwróconej osmozy mogą być zamontowane w szafce kuchennej pod zlewozmywakiem, szafce narożnej czy nawet w bardziej oddalonym miejscu w kuchni.

X