Wkłady do Filtrów Wody

W naszym sklepie online z filtrami wody znajdą Państwo wkłady filtracyjne,  dostosowanych do usuwania zanieczyszczeń mechanicznych i chemicznych z wody.

Wymienne wkłady do filtrowania wody

Oferujemy między innymi wymienne wkłady mechaniczne do filtrów wody: wkłady sznurkowe i celulozowe w różnych rozmiarach do standardowych korpusów filtracyjnych, wkłady piankowe do systemów odwróconej osmozy i pojedynczych filtrów kuchennych, membrany i zestawy osmotyczne, wkłady węglowe zatrzymujące chlor, metale ciężkie oraz wkłady z węgla aktywnego poprawiające smak i zapach filtrowanej wody. Dostępne są także skuteczne wkłady jonizujące i mineralizujące wodę: liniowy jonizator BIOCERA oraz wkład liniowy OXY REDOX LOW. W naszym asortymencie posiadamy również wkłady do uzdatniania wody z własnego ujęcia, np. wkłady zmiękczające i odżelaziające wodę.

Jako jedyny sklep z filtrami do wody umożliwiamy zakup wkładów do filtrowania wody, rękawów wymiennych do filtrów mechanicznych Cintropur w pojedynczych sztukach z opcją wyboru odpowiedniego mikronażu, bez konieczność kupowania całego kompletu (5 szt.) wkładów.

X