Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Zmiękczające

Produkty

Chcesz poprawić właściwości wody użytkowej? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Kup złoże zmiękczające wodę, które bierze udział w procesie zmiany twardej wody na miękką w odkamieniaczu. Najczęściej występuje w formie żywicy jonowymiennej o żelowej i porowatej strukturze. Jak działają złoża zmiękczające? Gdy przepływają przez nie jony wapnia i magnezu, które są odpowiedzialne za twardość wody, zostają zamienione w jony sodu. Tyle wystarczy, by cieszyć się miękką wodą. Złoża zmiękczające mogą być wykorzystywane zarówno w warunkach domowych, jak i w stacjach przemysłowych.

Purolite C100 E – doskonałe złoże zmiękczające wodę

Jednym z najpopularniejszych złóż zmiękczających wodę jest Purolite C 100E. To silnie kwaśna żywica o bursztynowej barwie, która występuje w postaci kulek. Purolite posiada dużą pojemność i atesty PZH. Dzięki temu jest nie tylko bardzo wydajny, ale i skuteczny.

Oferowane przez nas złoże zmiękczające to doskonały wybór! Warto jednak zapoznać się także z innymi produktami dostępnymi na naszej stronie. Naszym klientom proponujemy:

Masz pytania? Nie wahaj się i już dziś skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści wyjaśnią wszystkie nurtujące Cię kwestie i polecą najlepsze złoże zmiękczające wodę dostępne w naszej ofercie.

Zobacz także: