Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Post

Jeden z filtrów przemysłowych lub domowych wymaga naprawy? Oferujemy kompleksowy serwis stacji uzdatniania wody oraz montaż filtrów wody. Kupując filtry do wody dla przemysłu lub domu w sklepie Filtry-wody.pl, możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo. Chętnie pomożemy rozwiązać usterkę, ale także odpowiemy na nurtujące pytania na temat filtrów do wody. Nie znajdziesz lepszej oferty i bardziej fachowej obsługi, wybierz filtr do wody już dziś. Ciesz się czystą wodą na zawsze.

Dlaczego serwis stacji uzdatniania wody jest ważny?

Wymiana lub serwis filtrów do wody to zadania dla prawdziwych fachowców, które muszą być wykonane należycie. Korzystając z naszych usług, zapewnisz sobie profesjonalną pomoc na każdej płaszczyźnie.

Oferujemy usługi:

 1. Montażu i instalacji urządzeń do uzdatniania wody (zmiękczaczy EcoWater eVolution, EcoWater Comfort, filtrów multifunkcyjnych EcoWater, zmiękczaczy Erie IQ Soft i Maxima, odżelaziaczy Erie i EcoWater, sterylizatorów i lamp UV do wody TMA i Sterilight, systemów odwróconej osmozy, filtrów narurowych). Przydatne informacje na temat instalacji:
  • koszty montażu uzależnione są od odległości do miejscowości instalacji filtra wody, dodatkowych zużytych materiałów np. fragmentu rurociągu itp.,
  • umożliwiamy indywidualny montaż przez klienta zmiękczaczy, systemów odwróconej osmozy oraz pozostałych urządzeń do uzdatniania wody bez utraty gwarancji,
  • doradzamy w wyborze odpowiedniego miejsca do montażu filtra wody,
  • wstępna wycena kosztów montażu stacji uzdatniania wody możliwa jest po przesłaniu zdjęcia miejsca instalacji z uwzględnieniem najbliższego odpływu do kanalizacji.
 2. Wstępnej kontroli funkcjonowania filtra wody.
 3. Serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego filtrów wody i urządzeń uzdatniających wodę:
  • podczas serwisu gwarancyjnego na własny koszt wymieniamy uszczelki zmiękczaczy, odżelaziaczy oraz filtrów multifunkcyjnych, oczyszczamy głowicę oraz dostarczamy sól tabletkowaną potrzebną do regeneracji filtrów zmiękczających wodę w promocyjnej cenie,
  • serwis systemu odwróconej osmozy jest uzależniony od ilości stopni filtracji oraz ilości wymienianych wkładów czy konieczności przeprowadzenia dezynfekcji systemu do filtracji wody pitnej.

Serwis stacji uzdatniania wody – wybieraj najlepszych

Montaż lub wymiana filtra do wody to ważne czynności wpływające na prawidłową pracę zamontowanych filtrów do wody. Zawsze bierz pod uwagę serwis gwarancyjny, a nawet pogwarancyjny, aby zaoszczędzić nerwów i kosztów. Wybierz kompleksową usługę i ciesz się sprawnie działającym filtrem, dostarczającym jakościową wodę, zdatną do picia.

 

 

Zobacz także: