Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Post

Jeden z filtrów przemysłowych lub domowych wymaga naprawy? Oferujemy kompleksowy serwis stacji uzdatniania wody oraz montaż filtrów wody. Kupując filtry do wody dla przemysłu lub domu w sklepie Filtry-wody.pl, możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo. Chętnie pomożemy rozwiązać usterkę, ale także odpowiemy na nurtujące pytania na temat filtrów do wody. Nie znajdziesz lepszej oferty i bardziej fachowej obsługi, wybierz filtr do wody już dziś. Ciesz się czystą wodą na zawsze.

Zamów serwis swojego filtra wody, dzwoniąc pod numer +48 695 167 758

Dlaczego serwis stacji uzdatniania wody jest ważny?

Wymiana lub serwis filtrów do wody to zadania dla prawdziwych fachowców, które muszą być wykonane należycie. Korzystając z naszych usług, zapewnisz sobie profesjonalną pomoc na każdej płaszczyźnie.

Oferujemy usługi:

 1. Montażu i instalacji urządzeń do uzdatniania wody (zmiękczaczy EcoWater eVolution, EcoWater Comfort, filtrów multifunkcyjnych EcoWater, zmiękczaczy Erie IQ Soft i Maxima, odżelaziaczy Erie i EcoWater, sterylizatorów i lamp UV do wody TMA i Sterilight, systemów odwróconej osmozy, filtrów narurowych). Przydatne informacje na temat instalacji:
  • koszty montażu uzależnione są od odległości do miejscowości instalacji filtra wody, dodatkowych zużytych materiałów np. fragmentu rurociągu itp.,
  • umożliwiamy indywidualny montaż przez klienta zmiękczaczy, systemów odwróconej osmozy oraz pozostałych urządzeń do uzdatniania wody bez utraty gwarancji,
  • doradzamy w wyborze odpowiedniego miejsca do montażu filtra wody,
  • wstępna wycena kosztów montażu stacji uzdatniania wody możliwa jest po przesłaniu zdjęcia miejsca instalacji z uwzględnieniem najbliższego odpływu do kanalizacji.
 2. Wstępnej kontroli funkcjonowania filtra wody.
 3. Serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego filtrów wody i urządzeń uzdatniających wodę:
  • podczas serwisu gwarancyjnego na własny koszt wymieniamy uszczelki zmiękczaczy, odżelaziaczy oraz filtrów multifunkcyjnych, oczyszczamy głowicę oraz dostarczamy sól tabletkowaną potrzebną do regeneracji filtrów zmiękczających wodę w promocyjnej cenie,
  • serwis systemu odwróconej osmozy jest uzależniony od ilości stopni filtracji oraz ilości wymienianych wkładów czy konieczności przeprowadzenia dezynfekcji systemu do filtracji wody pitnej.

Serwis stacji uzdatniania wody – wybieraj najlepszych

Montaż lub wymiana filtra do wody to ważne czynności wpływające na prawidłową pracę zamontowanych filtrów do wody. Zawsze bierz pod uwagę serwis gwarancyjny, a nawet pogwarancyjny, aby zaoszczędzić nerwów i kosztów. Wybierz kompleksową usługę i ciesz się sprawnie działającym filtrem, dostarczającym jakościową wodę, zdatną do picia.

 

 

Zobacz także: