Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Butelka filtrująca wodę Aquaphor City

Producent:
Aquaphor

40.00
Darmowa
dostawa
od 299.00 zł
Kolor:

Przenośna butelka filtrująca Aquaphor City

W dzisiejszym świecie dostęp do czystej wody pitnej jest niezbędny. Wraz ze wzrostem poziomu zanieczyszczenia środowiska znalezienie bezpiecznej wody pitnej stało się wyzwaniem. Butelka filtrująca Aquaphor City to rewolucyjne rozwiązanie tego problemu. Aquaphor City to lekka, przenośna butelka na wodę, która skutecznie usuwa zanieczyszczenia z sieci wodociągowej, czyniąc ją bezpieczną do picia.

Butelka filtrująca Aquaphor City dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych. Różne opcje kolorystyczne pozwalają użytkownikom wybrać butelkę, która odpowiada ich stylowi i preferencjom.

Butelka Aquaphor City - idealna dla aktywnych i dbających o jakość życia

Butelka filtrująca Aquaphor City dedykowana jest dla osób, które są w ciągłym ruchu i potrzebują czystej wody pitnej. Stanowi idealny duet dla pieszych turystów, podróżników i każdego, kto chce mieć zawsze przy sobie czystą i bezpieczną wodę pitną. Kompaktowy rozmiar przenośnej butelki umożliwia umieszczenie jej w plecaku lub torbie podróżnej. Butelka świetnie nadaje się do stosowania w miejscach, gdzie dostęp do bezpiecznej wody pitnej jest ograniczony. Pojemność butelki wynosi 0,5 litra i bardzo łatwo ją napełnić. Zabierz ją ze sobą na wycieczkę, do pracy lub na siłownię i miej zawsze pod ręką pyszną i czystą wodę!

Aquaphor City zapewnia wodę bez zanieczyszczeń

Wkład filtracyjny z węglem aktywnym w Aquaphor City uzdatnia zimną wodę kranową. Usuwa z niej chlor, metale ciężkie, alergeny, kurz, piasek, rdzę, a także poprawia jej smak i zapach. Wkład filtrujący w zamknięto szczelnie w obudowie, a jego wydajność szacuje się na 150 litrów. Woda po przefiltrowaniu staje się czysta, klarowna i bezpieczna do spożycia. 

Wysoka jakość wykonania

Butelkę filtrującą Aquaphor City wykonano z Tritanu. Jest to wysokiej jakości tworzywo sztuczne, które znane jest ze swojej trwałości i odporności na uderzenia. Materiał Tritan zastosowany w obudowie butelki sprawia, że jest ona odporna na stłuczenie, wydłużając żywotność butelki. Tritan jest również wolny od BPA. Woda w butelce pozostaje bezpieczna i wolna od szkodliwych chemikaliów, w tym bisfenolu A. Butelka Aquaphor City jest nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale także trwała, bezpieczna i solidna.

Butelka filtrująca Aquaphor City - oszczędność dla portfela i środowiska

Korzystanie z butelki Aquaphor City jest korzystne z finansowego punktu widzenia. W porównaniu z kupowaniem butelek wody, butelka filtrująca Aquaphor City jest znacznie bardziej opłacalna, ponieważ można ją używać wielokrotnie. Skuteczny wkład filtrujący eliminuje konieczność zakupu wody butelkowanej, co w dłuższej perspektywie pozwala zaoszczędzić pieniądze. Co więcej, takie rozwiązanie jest bardziej przyjazne dla środowiska. Pozwala uniknąć generowanie dużej ilości szkodliwych odpadów. Nie trać pieniędzy na wodę butelkowaną - wybierz butelkę filtrującą Aquaphor City! Nie tylko zapewni Ci zdrową i czystą wodę, ale również pomoże oszczędzić pieniądze i zredukować ilość plastiku. Bądź eko!

Łatwa obsługa i wymiana filtra 

  • Zamknięcie na klik. Aquaphor City ma wygodne zamknięcie na klik. Dostęp do wody jest bardzo prosty nawet w sytuacjach, gdy nie masz pełnej swobody ruchów. Jednocześnie daje gwarancję 100% szczelności.
  • Łatwa wymiana filtra. Wymiana filtra jest bardzo łatwa i nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności. 
  • Podziałka. Wygodna i przydatna podziałka wody sprawia, że zawsze wiesz, ile dokładnie płynu znajduje się w Twojej butelce filtrującej Aquaphor City. 
Pojemność 0,5 l
Wymiary: wysokość 232 mm, średnica 76 mm
Funkcje ułatwiające obsługę:  możliwość przechowywania na drzwiach w lodówce, podziałka ilości wody, wolne od BPA
Wykonanie: tritan
Rodzaj wkładu: Aquaphor City
Wydajność filtra: 150 litrów
Min. temperatura filtrowanej wody: 5 °C 
Max. temperatura filtrowanej wody: 38 °C 

Polecamy również

  • Butelka Jonizująca Wodę I-Water 600 Portable

    319.00

Zobacz także: