Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry wody Bielsko Biała

Post

Woda jako artykuł pierwszej potrzeby zaspokaja nasze najważniejsze funkcje życiowe. Stanowi również surowiec i środek produkcji przemysłowej oraz jako źródło energii. Dlatego zależy nam aby była ona jak najlepszej jakości. O jakości wody oprócz barwy, smaku i zapachu decyduje również skład, który nie jest widoczny gołym okiem. Dopiero gdy zobaczymy trudny do usunięcia osad na sprzętach AGD orientujemy się, że coś jest nie tak.

Zanieczyszczenia wody

Sieć wodociągowa czy woda z własnego ujęcia to sposoby dostępu do bieżącej wody. Publiczna sieć wodociągowa musi spełniać pewne normy, dzięki którym dostarczana woda jest zdatna do spożycia. Pomimo tego, nie zawsze udaje się usunąć z wody wszystkie zanieczyszczenia takie jak kamień, chlor, pestycydy czy farmaceutyki. Podobnie jest w przypadku wody z własnego ujęcia, która bez zastosowania odpowiednich filtrów nie uchroni nas od zanieczyszczeń. Aby pozbyć się ich pozbyć i cieszyć się miękką, czystą wodą należy zainstalować odpowiednie filtry wody.

Zmiękczacz wody EcoWater

Twardość wody, za którą odpowiedzialne są jony wapnia i magnezu, przyczyniają się do powstawania kamienia na sprzętach AGD przez co doprowadza do ich szybszych usterek. Aby pozbyć się tego problemu i cieszyć się wodą bez kamienia należy zamontować zmiękczacz wody. Miękka woda jest nie tylko korzystna dla skóry i włosów, ale również bezpieczna dla czajników, zmywarek, pieców czy pralek. W naszej ofercie posiadamy najlepsze zmiękczacze amerykańskiej firmy Ecowater.

Lampy UV do wody

Lampy UV zwane również sterylizatorami UV montuje się w przypadku występowania w wodzie mikroorganizmów, w tym drobnoustrojów chorobotwórczych takich jak wirusy, bakterie czy pasożyty. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne gdyż nie wykorzystuje się do niego środków chemicznych, przez co nie zmienia się smak ani zapach wody. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy bakteriobójczej UV polskiego producenta TMA, pracujące na oryginalnych żarnikach Phillips.

Jonizatory wody, filtry jonizujące wodę

Jonizatory wody, które za pomocą elektrolizy podnoszą pH wody do poziomu 9,5, dzięki czemu nabiera ona właściwości odkwaszających i alkalizujących. Jonizujące filtry wody działają antyoksydacyjnie – usuwają wolne rodniki, neutralizują zakwaszenie organizmu, dodają energii oraz wzmacniają odporność organizmu na szereg chorób cywilizacyjnych.

Filtry wody do picia

Gdy nie mamy możliwości podłączenia zmiękczacza a borykamy się z problemem twardej wody, najlepszym rozwiązaniem staje się zamontowanie punktowego filtra do uzdatniania wody. Dzięki nim pozbędziemy się osadu na czajnikach, ekspresach do kawy, poprawi się smak i zapach gotowanych potraw. Filtry do wody pitnej poprawiają jakość, smak, a także zapach wody. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i niezwykle wydajne domowe filtry wody. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są systemy odwróconej osmozy RO-5, RO-6, RO-7 i RO-8 czy nanofiltry.

Filtry wody Bielsko-Biała

Problem zanieczyszczonej i twardej wody dotyczy większości gospodarstw domowych również tych na terenie Bielska-Białej. Zmiękczacze wody, sterylizatory UV, jonizatory oraz inne dostępne na rynku urządzenia mogą znacząco poprawić jej jakość. Nasza firma zajmuje się sprzedażą profesjonalnych filtrów do wody na terenie Bielska-Białej.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Napisz do nas, zadzwoń lub skorzystaj z komunikatora na stronie.

Zobacz także: