Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry wody Bydgoszcz

Post

Filtracja wody to jeden z tematów, który coraz częściej towarzyszy nam w codziennych czynnościach domowych. Woda wypływająca z naszych kranów, mimo iż spełnia odpowiednie parametry nie jest pozbawiona zanieczyszczeń w postaci farmaceutyków czy pestycydów. Poprzez zastosowanie odpowiednich systemów uzdatniania wody nie tylko poprawimy komfort korzystania z wody (poprawa zapachu, smaku i barwy) ale także uchronimy się od licznych problemów związanych z częstą naprawą i wymianą sprzętu gospodarstwa domowego.

Usuwanie zanieczyszczenia wody

 Woda dostarczana wodociągami nie powinna zawierać organizmów chorobotwórczych, pasożytów i drobnoustrojów w ilości, która byłaby szkodliwa dla zdrowia oraz nie może posiadać właściwości agresywnych i korozyjnych. Odpowiednio dobrane filtry do wody, pozwolą uporać się z tym problemem raz na zawsze. Mimo tego iż woda musi spełniać określone normy to pod względem instalacyjnym bardzo często ma złą jakość.

Zmiękczacz do wody

W przypadku wody wodociągowej jak i wody z własnego ujęcia największym problemem jest jej twardość. Zaobserwujemy wtedy ciężkie do usunięcia osady na kabinie prysznicowej oraz zacieki na bateriach i armaturze. Aby zabezpieczyć instalację wodną przed wytrącaniem się kamienia należy zamontować zmiękczacz wody. Filtry odkamieniające wodę dobiera się w odniesieniu do zapotrzebowania na wodę i jej stopnie twardości.

Sterylizatory UV do wody

Woda z własnego ujęcia najczęściej wymaga uzdatniania. Do częstych problemów wody pochodzącej ze studni jest zbyt duża ilość mikroorganizmów, czyli bakterii, wirusów i pasożytów żyjących w wodzie. Aby się tego pozbyć należy zamontować sterylizator UV określany również jako lampa UV bakteriobójcza. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne, gdyż nie wykorzystuje żadnych środków chemicznych.

Jonizatory wody

Jonizatory wody to urządzenia domowe, w których za pomocą elektrolizy wytwarzana jest woda jonizowana o podwyższonym pH oraz ujemnym wskaźniku ORP. Woda ta zmniejsza zakwaszenie organizmu, działa antyoksydacyjnie usuwając wole rodniki, a tym samym wzmacnia odporność organizmu na szereg współczesnych chorób cywilizacyjnych. Jonizatory do alkalizacji wody są szczególnie polecane osobom dbającym o zdrowie i prawidłową dietę.

Filtry wody Bydgoszcz

Problem zanieczyszczonej i twardej wody dotyczy większości gospodarstw domowych. Aktualnie na rynku istnieje wiele form uzdatniania wody. Nasza firma pomoże dobrać Państwu odpowiednie filtry wody na terenie Bydgoszczy tak aby zniknęły Państwa problemy związane z zanieczyszczoną wodą. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych filtrów do wody, ich montażem i serwisem również na terenie Bydgoszczy. Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Profesjonalne urządzenia filtrujące wodę: zmiękczacze wody, jonizatory do wody, odżelaziacze do wody, lampy bakteriobójcze UV do wody renomowanych firm. Podaj nam parametry swojej wody, a my podpowiemy jakie urządzenie do filtrowania wody powinieneś wybrać.

Nasze usługi obejmują również montaż i serwis filtrów wody. Nasz sklep online z filtrami wody posiada przydatne akcesoria do filtrów wody, zmiękczaczy do wody a także do odżelaziaczy wody, jonizatorów wody i do lamp UV do wody.

 

Zobacz także: