Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry wody Częstochowa

Post

Pomimo wielu unijnych i krajowych przepisów dotyczących jakości wody, nadal mamy wiele obaw co do czystości wody wypływającej codziennie z naszych kranów. Rynek filtrów do wody i systemów uzdatniania wody rozwija się coraz prężniej. W zależności od tego czy nasza woda pochodzi z sieci wodociągowej czy z własnego ujęcia możemy uzdatnić ją w taki sposób, aby poprawić jej walory smakowe i zapachowe, pozbyć się kamienia, żelaza, manganu bądź żywych mikroorganizmów w postaci bakterii czy wirusów.

Zmiękczacze

Zmiękczania wymaga woda tzw. twarda, czyli zawierająca jony wapnia i jonu magnezu. Nadmierna twardość wody prowadzi do powstania kamienia kotłowego, który stanowi zagrożenie dla funkcjonowania oraz wydajności procesu grzewczego w urządzeniach pracujących na zasadzie wymiany ciepła oraz większe zużycie środków myjących i piorących. Woda, która przechodzi przez zmiękczacz jest pozbawiona kamienia. Miękka woda zwiększa jakość życia i generuje spore oszczędności. Jest nie tylko korzystna dla skóry i włosów ale wpływa na jakość sprzętów AGD wydłużając im życie. Praca instalacji grzewczej będzie bardziej efektywna a kabina prysznicowa i ceramika łazienkowa oraz armatura pozostaną przez długi czas czyste. W naszej ofercie znajdą Państwo zmiękczacze wody amerykańskiego producenta Ecowater.

Lampy UV do wody

Naświetlanie wody promieniowaniem UV jest efektywną i coraz bardziej popularną metodą dezynfekcji wody. Sterylizator UV jest stosowany wszędzie tam, gdzie pojawia się możliwość wystąpienia bakterii. Działanie lampy UV powoduje natychmiastowe unicestwienie do 99,99 proc. bakterii i wirusów bez konieczności użycia środków chemicznych przez co nie zmienia się zapach ani smak wody. Oferowane przez nas lampy min. polskiego producenta TMA cechuje długi czas działanie oraz niezawodność.

Jonizatory

Woda, która przepływa przez jonizator wody, poddawana jest elektrolizie, czyli podziałowi na dwie części. Jedna z nich zostaje naładowana jonami hydroksylowymi OH-. W przebiegu tego procesu woda staje się alkaliczna i zwiększa się jej poziom pH (8,5 do 10), a uzyskany ładunek – ujemnym potencjałem utleniania- redukcji ORP. Skupia także mnóstwo dodatnio naładowanych minerałów, tj. wapń, potas, magnez, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Druga część cieczy zostaje naładowana jonami wodorowymi H+ i staje się wodą kwaśną o wysokim poziomie utlenialności i niskim pH. Pita regularnie alkaliczna woda jonizowana wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Pomaga przywrócić równowagę kwasowo-zasadową organizmu, opóźnia procesy starzenia organizmu, niweluje problemy jelitowe, dodaje energii.

Filtry wody Częstochowa

Problem zanieczyszczonej i twardej wody dotyczy większości gospodarstw domowych w Polsce. Nasza firma pomoże dobrać Państwu odpowiednie filtry wody na terenie Częstochowy tak aby cieszyć się czystą woda bez zanieczyszczeń o odpowiednim smaku i zapachu. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych filtrów do uzdatniania wody w tym zmiękczaczy, odżelaziaczy i lamp UV również na terenie Częstochowy. Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zobacz także: