Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry Wody Gorzów Wielkopolski

Post

Woda jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych substancji na Ziemi. Czysta woda to jednocześnie naturalna substancja dla naszego organizmu, która nawadniając organizm podtrzymuje wszystkie jego życiowe funkcje.

Oprócz typowych związków występujących w przyrodzie w sposób naturalny bardzo często trafiają do niej substancje pochodzące z działalności człowieka. Najpowszechniejsze z nich to żelazo, mangan, azotany i amoniak. Związki te, w głównej mierze odpowiadają za zanieczyszczenia, których należy się pozbyć zanim woda trafi do naszych kranów.

O jakości wody świadczą odpowiednie właściwości fizyczne, do których należy mętność, przeźroczystość, smak, barwa, zapach, temperatura, właściwości chemiczne (przede wszystkim twardość wody), jak również właściwości bakteriologiczne, czyli obecność bakterii i wirusów chorobotwórczych.

Zmiękczacze

Problem wody dotyczy większości mieszkańców naszego kraju. Ma ona negatywny wpływ na naszą skórę i włosy oraz trwałość domowych urządzeń. Zmiękczacze do wody sprawią, że pozbędziemy się z wody jonów wapnia i magnezu. Zmiękczanie wody polega na wymianie jonów wapnia i magnezu na jony sodu, którymi naładowane jest złoże. Miękka woda jest nie tylko korzystna dla skóry i włosów ale przyczynia się również do lepszej i dłuższej pracy sprzętu AGD. W naszej ofercie znajdą Państwo zmiękczacze amerykańskiej firmy Ecowater.

Bakteriobójcze lampy UV do wody

Lampy UV montowane są w przypadku występowania w wodzie mikroorganizmów tj. bakterie wirusy, pasożyty czy inne pierwotniaki. Dotyczy to głównie gospodarstw domowych, które pobierają wodę z własnego ujęcia. Działanie lampy UV powoduje w 99,99 proc. zniszczenie bakterii i wirusów poprzez naświetlanie wody promieniami UV. Korzystanie z lampy UV jest całkowicie bezpieczne, gdyż do dezynfekcji wody nie wykorzystuje się żadnych środków chemicznych. W naszym sklepie znajdą Państwo sterylizatory UV polskiego producenta TMA, które działają na oryginalnych żarnikach marki Philips.

Filtry wody do picia

Filtry do wody pitnej idealnie nadają si do małych kuchni. Poprawiają jakość, smak, a także zapach wody. Woda uzdatniona za pomocą systemu RO nadaje się do bezpośredniego spożycia. Daje możliwość korzystania z czystej, uzdatnionej wody bez konieczności kupowania wody butelkowanej. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i niezwykle wydajne domowe filtry wody. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są systemy odwróconej osmozy RO-5, RO-6, RO-7 i RO-8, nanofiltry czy jonizatory wody, dzięki którym możemy uzyskać zdrową zjonizowaną wodę alkaliczną o wysokim odczynie pH wody i niskim potencjale ORP.

Filtry wody Gorzów Wielkopolski

Problem zanieczyszczonej i twardej wody dotyczy większości gospodarstw domowych, również tych znajdujących się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Zmiękczacze wody, lampy UV, jonizatory oraz inne dostępne na rynku urządzenia mogą znacząco poprawić jej jakość. Nasza firma zajmuje się sprzedażą profesjonalnych filtrów do wody na terenie Gorzowa Wielkopolskiego.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zobacz także: