Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry wody Kielce

Post

Woda towarzyszy nam przez cały dzień. Służy głównie do nawodnienia organizmu, gotowania czy utrzymania czystości. Gdy widzimy przeźroczystą wodę lecącą z naszych kranów nie zastanawiamy się nad jej jakością. Dopiero gdy zobaczymy trudny do usunięcia osad na kabinie prysznicowej oraz kamień na sprzętach AGD orientujemy się, że coś jest nie tak.

Zanieczyszczenia wody

Woda wypływająca z naszych kranów, mimo iż kwalifikuje się jako woda pitna może odbiegać jakością od przyjętych standardów. Tym, co często przeszkadza nam w wodzie wodociągowej to jej smak, zapach oraz wygląd. Podobnie jest w przypadku wody z własnego ujęcia, która bez zastosowania odpowiednich filtrów również nie uchroni nas od zanieczyszczeń.

Zmiękczacz do wody

Woda z większości ujęć w Polsce charakteryzuje się wysoką zawartością rozpuszczonych w niej związków wapnia i magnezu, które powodują tzw. twardość wody. Węglany tych soli wytrącają się i osadzają w postaci kamienia kotłowego. Twarda woda przyczynia się do powstawania kamienia na sprzętach AGD oraz ciężkich do usunięcia osadów na kabinie prysznicowej. Z pomocą przychodzą nam wtedy zmiękczacze wody. Miękka woda nie tylko wpływa korzystnie na stan skóry czy włosów ale przyczynia się również do mniejszego zużycia szamponów, płynów do mycia naczyń co niesie za sobą większe oszczędności.

Sterylizator UV wody

Głównymi problemami wody z własnego ujęcia jest zbyt duża ilość bakterii, wirusów oraz pierwotniaków. Działanie sterylizatora UV zwanego również bakteriobójczą lampą UV powoduje natychmiastowe unicestwienie do 99,98proc. żyjących w wodzie mikroorganizmów.

Jonizatory Wody

Zbyt szybkie tempo życia, stres, złe nawyki żywieniowe przyczyniają się do zakwaszenia organizmu. Jonizator wody to urządzenie, które za pomocą elektrolizy podnosi pH wody do poziomu 9,5, dzięki czemu nabiera ona właściwości odkwaszających i alkalizujących. Dzięki niskiemu współczynnikowi ORP woda ta ma również właściwości antyoksydacyjne.

Filtry wody Kielce

Problem zanieczyszczonej i twardej wody dotyczy większości gospodarstw domowych, również tych znajdujących się na terenie Kielc. Zmiękczacze wody, sterylizatory UV, jonizatory oraz inne dostępne na rynku urządzenia filtrujące wodę mogą znacząco poprawić jej jakość. Nasza firma FILTRY WODY zajmuje się sprzedażą profesjonalnych filtrów do wody na terenie Kielc, jak również ich montażem i serwisem. Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Napisz do nas lub zadzwoń. określ swoje oczekiwania. Podaj nam kilka podstawowych informacji m.in czy woda w Twoim budynku pochodzi z własnego ujęcia czy z wodociągu, czy znasz parametry Swojej wody? Nasi specjaliści pomogą Wam dobrać najlepsze rozwiązanie poprawiające jakość wody w domu!

Zobacz także: