Filtry Wody Filtry wody dla domu i przemysłu

Filtry wody Olsztyn

Post

Wszyscy wiemy o tym, że bez wody nie da się żyć. Jest ona niezbędna do życia człowiekowi. Korzystamy z wody codziennie i jest to dla nas tak oczywiste, że często nie zastanawiamy się nad jej jakością. Dopiero gdy, zobaczymy osad na dnie czajników lub gdy po raz kolejny męczymy się z trudnym do usunięcia osadem powstałym na kabinie prysznicowej uświadamiamy sobie, że coś jest nie tak.

Woda wypływająca z sieci wodociągowej spełnia określone normy, mimo to może nie spełniać naszych oczekiwań. Pogorszenie wody wodociągowej może być związane z występowaniem w niej związków wapnia i magnezu, chemikaliów, pestycydów czy lotnych substancji organicznych. Do uzdatniania wody służą domowe stacje uzdatniania wody.

Zmiękczacz wody Ecowater

Jeśli mamy problem z twardą wodą to efekty jej działalności zobaczymy na zakamienionych sprzętach AGD, osadach na kabinie prysznicowej, nasza skóra staje się szorstka a włosy matowe. Aby cieszyć się miękką wodą warto zamontować zmiękczacz wody. Chronimy wtedy sprzęty gospodarstwa domowego, zużywamy mniej szamponów, proszków czy płynów do mycia naczyń. W naszej ofercie posiadamy zmiękczacze wody renomowanej amerykańskiej firmy Ecowater.

Dezynfekcja wody przy pomocy lampy UV

Woda z własnego ujęcia często zawiera w sobie bakterie, wirusy oraz inne mikroorganizmy chorobotwórcze. Aby mieć pewność, że z naszych kranów płynie nieskażona woda warto zamontować lampę UV. Działanie lampy UV powoduje zniszczenie do 99,99% bakterii i wirusów żyjących w wodzie. Stanowi naturalną metodę dezynfekcji wody bez konieczności użycia środków chemicznych jak ma to miejsce w przypadku dezynfekcji wody np. chlorem. Metoda ta więc nie zmienia smaku ani zapachu wody. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór lamp UV min. polskiego producenta TMA.

Filtry wody do picia

Dzięki filtrom wody do picia możemy w łatwy sposób uzdatnić wodę kranową bez konieczności stosowania chemikaliów. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są systemy odwróconej osmozy RO-5, RO-6, RO-7 i RO-8 czy nanofiltry. Woda uzdatniona przez system RO nadaje się do bezpośredniego spożycia. Instalacja odwrotnej osmozy eliminuje konieczność kupowania wody butelkowanej.

Jonizatory do wody

Jonizatory to domowe urządzenie, które za pomocą elektrolizy zamieniają zwykłą wodę w zdrową alkaliczną wodę jonizowaną. W przebiegu tego procesu woda staje się alkaliczna i zwiększa się jej poziom pH (8,5 do 10), a uzyskany ładunek – ujemnym potencjałem utleniania- redukcji ORP. Regularne picie wody jonizowanej neutralizuje nadmierne zakwaszenie organizmu i pomaga przywrócić równowagę kwasowo-zasadową. Zapewnia spowolnienie procesów starzenia organizmu, gdyż woda jonizowana jest silnym przeciwutleniaczem.

Filtry wody Olsztyn

Problem zanieczyszczonej i twardej wody dotyczy większości gospodarstw domowych w naszym kraju. Aktualnie na rynku istnieje wiele sposobów uzdatniania wody. Nasza firma pomoże dobrać Państwu odpowiednie filtry wody na terenie Olsztyna tak aby zniknęły Państwa problemy związane z zanieczyszczoną wodą. Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych filtrów do uzdatniania wody w tym zmiękczaczy, odżelaziaczy i lamp UV również na terenie Olsztyna.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy dobierając najlepsze rozwiązania filtracyjne wody i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Napisz, zadzwoń lub skorzystaj z formularza online na stronie.

Zobacz także: